Lockey drošības produktu Co Ltd ir profesionāls ražotājs specializējas ražo visa veida drošības lokauts produktu. Mēs pamatā pareizu lokauts tagout produktiem, lai palīdzētu novērst rūpniecisko avāriju, kas izraisa neparedzētu energization vai uzsāktu mašīnas un iekārtas, nekontrolēta izplūde enerģijas ražošanā. Mums piedāvā plašu lokauta ierīcēm un tagouts, kas aptver visvairāk mehāniskajām un elektriskajām lietojumiem, ieskaitot drošības slēdzeni, vārstu lokauts, lokauts aizbīdni, elektrisko slēgumu, kabeļu lokauts, lokauts komplektu un stacijas utt. Visi mūsu produkti tiek ražoti saskaņā ar ISO standartu un ANSI standarts.

Mums ir mūsu pētniecības un izstrādes komandas izcelt dažāda veida drošības lokauts produktus un risinājumus mūsu veltīts patērētāju pieprasījuma apmierināšanai.

Mēs mērķis ir nodrošināt labu pakalpojumiem, kas balstās uz mūsu drošību LOTO produktu. Labs kredītreitings un abpusēju labumu ir tas, ko mēs pēc uzņēmējdarbībā. Ja jums ir interese par kādu no mūsu produktiem, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs apsolām piegādāt izcilas kvalitātes produktu, saprātīgām cenām un apmierināti pakalpojumu jums.