sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
4 mm tērauda stieples bloķēšana

4 mm tērauda stieples bloķēšana

Daļas Nr .: CB01-4 Pielāgojama tērauda kabeļa bloķēšana a) Slēdzenes korpuss: izgatavots no ABS, iztur ķīmiskas vielas. b) Kabelis: izturīgs, elastīgs daudzstiepļu tērauda kabelis ar caurspīdīgu plastmasas izolācijas pārklājumu. c) kabeļa garumu var pielāgot.

Apraksts

Daļas Nr .:   CB01-4

Pielāgojama tērauda kabeļa bloķēšana

a) Slēdzenes korpuss: izgatavots no ABS, iztur ķīmiskas vielas.

b) Kabelis: izturīgs, elastīgs daudzstiepļu tērauda kabelis ar caurspīdīgu plastmasas izolācijas pārklājumu.

c) kabeļa garumu var pielāgot.

d) Pieņem ne vairāk kā 4 piekaramās atslēgas vairākkārtējai bloķēšanai.

e) Ietver augstas redzamības, atkārtoti lietojamas, uzrakstāmas drošības etiķetes. Var pielāgot.

f) Ideāli piemērots vairāku ķēdes pārtraucēju paneļu un blakus esošu vārtu vārstu bloķēšanas bloķēšanai.

 

Daļas Nr.

Apraksts

CB01-4

Kabeļa diametrs 4mm, garums 2 m

CB01-6

Kabeļa diametrs 6mm, garums 2m


CB01-4_03

Prasības mehāniskai izolācijai

Procesa plūsmas izolācijas metodes izvēle

A) viena vārsta izolācija, tas ir, aprīkojuma izolācijas prasības tiek realizētas, aizverot vienu vārstu iekārtas, aprīkojuma un ierīču ieejā un izejā. Piemērots sistēmu izolēšanai ar zemām izolācijas līmeņa prasībām, piemēram, tvaika sistēmu izolēšanai ar ieplūdes un izplūdes cauruļu izmēriem un neierobežotu vidēju spiedienu; Caurules diametra lielums nav ierobežots, un augšpus spiediena nav augsts jūras ūdens, ugunsdzēsības ūdens, dzesēšanas ūdens un citu mediju cauruļvadu izolācija; Un netoksiskas gāzes vidējas sistēmas izolācija ar zemāku cauruļvada spiedienu (mazāku par 1MPa) un neierobežotu caurules diametru.

B) dubultā vārsta izolēšanas un izkraušanas metode, tas ir, izolēšanas metode, izmantojot dubultā izolācijas vārstu, kas aizver aprīkojuma, aprīkojuma un ierīču ieplūdi un izvadi, un vienlaikus atbrīvo vidi no diviem vārstuļiem. Piemērots degtspējīgas šķidrās vides sistēmas izolēšanai ar zemāku cauruļvada spiedienu (mazāku par 0,2 MPa) un ar mazāku caurules diametru (mazāku par 25,4 mm); Netoksiskas gāzes vidējas sistēmas izolācija ar augstu cauruļvada spiedienu (vairāk nekā 1MPa) un neierobežotu caurules diametru; Un cita veida vide, it īpaši caurules diametra lielums un spiediena sistēmas izolācija.

C) viena vārsta izolācija plus aklo plāksne, tas ir, vienu izolācijas vārstu izmanto, lai aizvērtu aprīkojuma, aprīkojuma un ierīču ieeju un izeju, un barotne cauruļvadā tiek iztukšota, lai atvieglotu aklo plāksnes ievietošanu tā, lai sasniegt iekārtas izolēšanas galveno mērķi. Piemērots vidēju sistēmu, piemēram, jūras ūdens ar lielu cauruļvada spiedienu (> 1,7 MPa) un neierobežota caurules izmēra, izolēšanai; Uzliesmojošu šķidrumu, gāzu un toksisko gāzu vidēju sistēmu izolācija bez caurules spiediena vai izmēra ierobežojumiem.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu 4 mm tērauda stieples bloķētājs, ko izgatavojis viens no lokauto izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotā 4 mm tērauda stieples lokauts, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: 4mm tērauda stieples lokauta ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu