sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
ABS ķermeņa tērauda vagoniņš Seal lokauts

ABS ķermeņa tērauda vagoniņš Seal lokauts

Daļa Nr.: CS01-1.8S-256 ABS ķermeņa tērauda kabelis Seal auto lokautu) ideāli piemērots ilgtermiņa izmanto, katra auto zīmogs ir self bloķēšana. Vienīgais veids, kā noņemt to ir griešana pēc kabeli caur ķermeni. b) visas automašīnas plombas ir lāzera izdruka ar individuāli numerāciju. c) kabeļu garumu var...

Apraksts

Daļa Nr.:CS01-1.8S-256

ABS ķermeņa tērauda kabelisAuto Seal lokauts

)      Ideāli piemērots ilgtermiņa vajadzībām, katras automašīnas zīmogs ir self bloķēšana. Vienīgais veids, kā noņemt to ir griešana pēc kabeli caur ķermeni.

b)      Visas automašīnas plombas ir lāzera izdruka ar individuāli numerāciju.

c)      Kabeļa garums var tikt pielāgoti.

d)     Krāsas var pielāgot, parasti sarkanā, dzeltenā, zaļā un zilā krāsā.

 

Daļa Nr.

Materiāls

Apraksts

CS01-2.5S-256

Alumīnija sakausējuma korpuss ar cinkota kabeli

Kabeļa diametrs 2,5 mm, garums 256 mm

CS01-1.8S-256

ABS korpuss ar tērauda trosi,

Kabeļa diametrs 1.8 mm, garums 256 mm

CS01-1.8 P-256

ABS korpuss ar siltumizolāciju pārklāta tērauda trosi

Kabeļa diametrs 1.8 mm, garums 256 mm

2.jpg

Īpaši izstrādātas saskaņā ar īpašajām prasībām, mūsu automašīnu aizzīmogo lokauts, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jums ir apsveicami vairumtirdzniecības pielāgotus 4mm regulējams kabelis lokauta par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Īpaši izstrādātas saskaņā ar īpašajām prasībām, mūsu ķermeņa tērauda abs vagoniņš roņu lokauts, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jums ir apsveicami, lai pielāgotu vairumtirdzniecības abs ķermeņa tērauda vagoniņš roņu lokauta par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.
Hot Tags: ABS ķermeņa tērauda vagoniņš roņu lokauts ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu