sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Alumīnija sakausējuma korpusa automašīnu bloka nobloķēšana

Alumīnija sakausējuma korpusa automašīnu bloka nobloķēšana

Daļas Nr .: CS01-2.5S-256 Alumīnija sakausējuma cinkota kabeļa automašīnu bloka bloķēšana a) Ideāli piemērota ilgstošai izmantošanai, katra automašīnas blīve ir pašaizdeificējama. Vienīgais veids, kā to noņemt, ir griešana pēc tam, kad caur ķermeni ir izvadīts kabelis. b) Visas automašīnu blīves ir lāzergrāmata ar individuālu numerāciju. c) garums ...

Apraksts

Daļas Nr .: CS01-2.5S-256

Alumīnija sakausējuma korpuss cinkots kabelis automašīnas bloka nobloķēšanai

a)       Ideāli piemērots ilgstošai lietošanai, katrs automašīnas zīmogs ir pašaizdeiferēts. Vienīgais veids, kā to noņemt, ir griešana pēc tam, kad caur ķermeni ir izvadīts kabelis.

b)       Visas automašīnu blīves ir lāzergrāmata ar individuālu numerāciju.

c)       Kabeļa garumu var pielāgot.

d)      Krāsas var pielāgot, parasti sarkanā dzeltenā, zaļā un zilā krāsā.

 

Daļas Nr.

Materiāls

Apraksts

CS01-2.5S-256

Alumīnija sakausējuma korpuss ar cinkotu kabeli

Kabeļu diametrs 2,5 mm, garums 256 mm

CS01-1.8S-256

ABS korpuss, ar tērauda kabeļu

Kabeļa diametrs 1.8mm, garums 256mm

CS01-1.8P-256

ABS korpuss, ar izolāciju pārklāts tērauda kabelis

Kabeļa diametrs 1.8mm, garums 256mm

CS01-2.5S-256.jpg

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu automobiļa blīvslēgs, ko izgatavojis viens no profesionāliem ražotājiem un lokauto produktu piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti ar vairumtirdzniecības pielāgotu 4 mm regulējamu kabeļu atslēgu, kas Ķīnā izgatavots par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu alumīnija sakausējuma korpusa automašīnas blīvslēgs, ko izgatavojis viens no profesionāliem ražotājiem un lokauto produktu piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts, lai vairumtirdzniecībā pielāgotu alumīnija sakausējuma ķermeņa automašīnu blīvējuma atslēgu, kas Ķīnā izgatavots par lētu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: alumīnija sakausējuma korpuss, auto blīve, lokautu ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgota, lēta, cena, izgatavota Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu