sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Zivju formas kabeļa bloķēšanas vārsti

Zivju formas kabeļa bloķēšanas vārsti

Daļas Nr .: CB04 Ekonomisks zivju formas kabeļa bloķējums a) Slēdzenes korpuss: izgatavots no ABS, ar tērauda izolācijas kabeli ar izolāciju ar plastmasas pārklājumu. b) Pieņem ne vairāk kā 6 piekaramās atslēgas vairākkārtējai bloķēšanai.

Apraksts

Daļas Nr .: CB04

Ekonomiska zivju formas kabeļa bloķēšana

a) Slēdzenes korpuss: izgatavots no ABS, ar tērauda kabeli ar izolāciju ar plastmasas pārklājumu.

b) Pieņem ne vairāk kā 6 piekaramās atslēgas vairākkārtējai bloķēšanai.

c) kabeļa garumu un krāsu var pielāgot.

d) Ietver redzamības, atkārtoti lietojamas, uzrakstītas drošības etiķetes. Etiķešu garumu var pielāgot.

Daļas Nr.

Apraksts

CB04

Kabeļa diametrs 3,8mm, garums 2 m

CB04_03

Absolūta enerģijas izolācija personām, kas nonāk slēgtās telpās

Ja personālam jāiekļūst aizzīmogotās uzglabāšanas tvertnēs, konteineros, dziļajās bedrēs un citās slēgtās telpās, šīm uzglabāšanas tvertnēm, konteineriem un citām iekārtām ir jāievieš absolūta enerģijas izolācija, lai pilnībā nodalītu potenciālo ārējo enerģijas apdraudējumu no personāla, kas atrodas norobežotajā telpā. vietu un nodrošina personāla drošību slēgtā telpā. Parasti izmantotās absolūtās izolācijas metodes ir šādas:

A) cauruļvada izjaukšanas izolācijas metode ir īsa cauruļvada posma noņemšana no visiem ieplūdes un izplūdes cauruļvadiem slēgtā telpā, lai panāktu absolūtu atdalīšanos no iespējamiem bīstamiem avotiem. Fizisko pārtraukumu noņem pēc iespējas tuvāk vienam kuģa galam, un, ja iespējams, visu cauruļvadu atveres aizver ar pareizo aklā atloka specifikāciju. Visi izejošie savienojumi ar norobežoto telpu (ja tāda ir uzstādīta) ir pilnībā nogriezti, un atvērtie gali ir noslēgti ar aklo atloku.

B) sadalīšanas un dubultaklā metode ir divkārša bloka un iztukšošanas kombinācija, kā arī aklo atloka ievietošana, tās metode ir aizvērt līniju no diviem vadības vārstiem un ārā, kā arī barotni izvietot starp diviem vārstiem Lai ievietotu aklo atloku, lai panāktu pilnīgu izolāciju, izolācijas procesā jāizvēlas atbilstošas aklā atloka specifikācijas, savienojuma hermētiskajiem traukiem jābūt pilnībā nogrieztiem visiem izvadiem un aklā atloka blīvējuma vaļējam galam.


Hot Tags: zivju formas kabeļa bloķēšanas vārstu ražotāji Ķīnā, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu