sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Alumīnija sakausējuma metāla blīves

Alumīnija sakausējuma metāla blīves

Automašīnas blīvējuma bloķēšana a) Ideāli piemērots ilgstošai lietošanai, katrs automašīnas blīvējums ir pašbloķējošs. Vienīgais veids, kā to noņemt, ir sagriešana pēc tam, kad kabelis ir izgājis cauri ķermenim. b) Visas automašīnas plombas ir iespiestas ar lāzeru ar individuālu numerāciju. c) kabeļa garumu var pielāgot. d) Krāsas var pielāgot, parasti sarkanā dzeltenā, zaļā un zilā krāsā.

Apraksts


Automašīnas blīvējuma bloķēšana

a) Ideāli piemērots ilgstošai lietošanai, katrs automašīnas blīvējums ir pašbloķējošs. Vienīgais veids, kā to noņemt, ir sagriešana pēc tam, kad kabelis ir izgājis cauri ķermenim.

b) Visas automašīnas plombas ir iespiestas ar lāzeru ar individuālu numerāciju .

c) kabeļa garumu var pielāgot .

d) Krāsas var pielāgot, parasti sarkanā dzeltenā, zaļā un zilā krāsā.

 

Daļas Nr.

Materiāls

Apraksts

CS01-2.5S-256

Alumīnija sakausējuma korpuss ar cinkotu kabeli

Kabeļa diametrs 2,5mm, garums 256mm

CS02-1.8S-256

ABS korpuss ar tērauda kabeli

Kabeļa diametrs 1,8mm, garums 256mm

CS02-1.8P-256

ABS korpuss ar tērauda kabeli ar izolāciju

Kabeļa diametrs 1,8mm, garums 256mm

1 拷贝

Enerģijas izolācijas fons

Priekšvēsture un nozīme

1. Novērst negadījumus, kas radušies nepareizas bīstamas enerģijas enerģijas izmantošanas rezultātā, un sasniegt augstākus drošības mērķus.

2. Aicinājums veikt valsts drošības standartizāciju un attiecīgo uzņēmuma noteikumu prasības;

3. Izvairieties no daudziem šādiem negadījumiem, piemēram, dažiem ārējiem uzņēmumiem.

Projekta vadības prasības

1. Projekta īstenošanas objektiem jāaptver visas reprezentatīvās iekārtas, kas atbilst procesam, un jāizstrādā atbilstošs vadības līmenis;

2. Projekta uzdevumos un darbībās jāiesaista galvenie izmēģinājuma vienības locekļi, kopā jāpabeidz uzdevumi un jāsaņem rezultātu dokuments;

3. Mēs izvēlēsimies par konkrētu aprīkojumu un reģionus kā pilotu, jo galu galā ir vajadzīgs noteikts process, lai pieņemtu noteikumus un noteikumus, un noteikumi un noteikumi ir jāuzlabo.

4. ievērojiet attiecīgos nacionālos standartus un uzņēmuma noteikumus;

5. Enerģijas drošības bloķēšana patiešām var kontrolēt un samazināt negadījumu risku, tāpēc visa personāla izpratne un sadarbība ir projekta īstenošanas atslēga.

Vēlamais efekts

Izveidot enerģijas izolācijas pārvaldības standartus un procedūras aprīkojuma apkopes laikā, samazināt un novērst traumu gadījumus aprīkojuma apkopes, apkopes, pielāgošanas, atkļūdošanas un tīrīšanas laikā utt., Nodrošināt, ka enerģija tiek efektīvi bloķēta darbības laikā, un izveidot "drošības" pārvaldības režīmu. bloķēšana ".


Hot Tags: Alumīnija sakausējuma metāla blīves

Nosūtīt pieprasījumu