sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593

Lokauta kabeli ierīcei

Preces Nr.: CB03 kabeli lokauts ierīces drošības kabeļa lokauts lokauts Tagout joprojām ir viens no visvairāk augsti dokumenti un pārbaudīto noteikumi ar OSHA. Šīs ekonomiski un kompakts ierīces ir labi pamanāma un ātri kļūs štāpeļšķiedrām lokauts ierīci jebkurā iestādē. Izgatavots no rūpniecības...

Apraksts

Daļa Nr.: CB03

Lokauta kabeli ierīcei
Drošības kabelis lokauts
Lokauta Tagout joprojām ir viens no visvairāk augsti dokumenti un pārbaudīto noteikumi ar OSHA. Šīs ekonomiski un kompakts ierīces ir labi pamanāma un ātri kļūs štāpeļšķiedrām lokauts ierīci jebkurā iestādē.

    1. Izgatavots no rūpniecības durablenylonwith siltumizolāciju pārklāta nerūsējošā tērauda trošu sarkanā krāsā. .

    2. Izstrādāta, lai efektīvi bloķēt dažādas atvieno punktiem, ieskaitot Caurplūdes vārsti, "T" vārstu rokturi, elektriskās izolācijas un daudz ko citu.

    3. Pieejami dažādi troses garums.

    4. Var pielāgot krāsu ierīcē un kabeli.

DAĻA NR.

Apraksts

CB03

Aprīkot ar 4mm dia kabeļa garums 2.0Mtr

Īpaši izstrādāta saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu kabeļu lokauts ierīce, kas izgatavota ar vienu profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Esat laipni aicināti vairumtirdzniecība kabeļa pielāgoto lokauts ierīci par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: kabeļa lokauts ierīču ražotāji Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, drošības kabeļa lokauts

Nosūtīt pieprasījumu