sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Ķēdes pārtraucēja bloķēšana lieliem slēdžiem

Ķēdes pārtraucēja bloķēšana lieliem slēdžiem

Daļas Nr .: CBL 41 Grip Tight Circuit Breaker Lockout a) Izgatavots no izturīga ABS. b) Kompakts izmērs ļauj nofiksēt blakus esošos pārtraucējus. Piemērots daudzpolu slēdžu bloķēšanai un darbojas ar lielāko daļu pārslēdzējstieņu.

Apraksts

Daļas Nr .:CBL 41

GkraķisTnekoCircuitBreakerLizslēgšana

a)Made no izturīga ABS.

b) Kompakts izmērs ļauj nofiksēt blakus esošos pārtraucējus. Piemērots daudzpolu slēdžu bloķēšanai un darbojas ar lielāko daļu pārslēdzējstieņu.

c) Nāk ar fiksācijas skrūvi, kuru var viegli aizslēgt, neizmantojot citus bloķēšanas instrumentus. Spraugas ļauj regulēt skrūvgriezi.

d) Var paņemt piekaramo atslēgu ar važas diametru līdz 9. 3 mm.

Daļas Nr.

Apraksts

CBL 41

Maks. Iespīlējums 10 mm


Nacionālās drošības padomes 2019 kongresā& Expo, OSHA publiskoja top 10 standartu rezultātus, kas visbiežāk minēti par pārkāpumiem visās nozarēs, uz kurām attiecas OSHA standarti. 2019 laikā OSHA izdeva gandrīz 27 000 atsauces visaugstākajās 10 kategorijās.

"Zinot, kā darbinieki tiek ievainoti, var iet tālu, lai saglabātu viņus drošībā," sacīja Nacionālās drošības padomes prezidents un izpilddirektors Deborah AP Hersman. “OSHA top 10 sarakstā tiek norādītas jomas, kurās nepieciešama pastiprināta modrība, lai nodrošinātu, ka visi katru dienu dodas mājās droši.”

OSHA&# 39 direktora vietnieks; Izpildes programmu direktorāts, Patriks Kapuss,

1. Aizsardzība pret kritieniem 1 926,50 1

Aizsardzība pret kritieniem pēdējos gados ir bijis visvairāk minētais pārkāpums. Aizsardzība pret kritieniem ir izstrādāta, lai novērstu kritienus, kas, pēc statistikas datiem, veido tikai aptuveni 40 procentus no nāves gadījumiem būvniecības nozarē. Nav pārsteidzoši, ka vairums negadījumu kritiena laikā notiek privātmāju darba vietās, kur maz tiek uzraudzīta kritiena aizsardzības prasību ievērošana.

Lai novērstu ievainojumus kritienos un nāves gadījumus, ir svarīgi, lai darba devēji, strādājot augstumā, apgādātu darbiniekus ar aizsargmargu, drošības tīkla vai personīgām kritiena apturēšanas sistēmām. Papildus pienācīgas aizsardzības nodrošināšanai pret kritieniem, darba devējam ir arī pienākums nodrošināt, lai visi darbinieki būtu apmācīti, kā pareizi lietot aizsardzību pret kritieniem, un viņi zina, kad to lietot.

2. Paziņojums par bīstamību 1910. 1 2 00

Bīstamības paziņošanas standarts pievēršas ķīmiskajai bīstamībai, ko rada vai lieto darba vietā. OSHA standarts par bīstamības paziņošanu atbilst starptautiskajam standartam, taču tas joprojām ir # 2 visvairāk minētais OSHA pārkāpums.

3. Sastatnes 1926. 451

OSHA sastatņu standarts aptver drošības prasības sastatnēm, kuras jāizstrādā kvalificētai personai un jāizgatavo precīzi saskaņā ar šo dizainu. Darba devējiem ir jāaizsargā visi darbinieki, kas izmanto sastatnes, no kritieniem un priekšmetiem. Turklāt visas sastatnes jāpārbauda kompetentajai personai, pirms darba ņēmēji tās izmanto. Darbinieki, kurus sastatņu bīstamība ir skārusi visvairāk, ietver darbiniekus, kas atbild par karkasu, jumta segumu, apšuvumu un mūrēšanu.

4. Bloķēšana / atzīmes noņemšana 1910. 1 4 7

Bloķēšana / aizvēršanās (LOTO) ietekmē darbiniekus, kuri apkalpo, remontē un uztur aprīkojumu vai mašīnas. Apdraudējumi pastāv, ja apstrādājamā iekārta darba laikā var pēkšņi barot enerģiju vai sākt darboties.

5. Elpošanas ceļu aizsardzība 1910. 134

OSHA elpceļu aizsardzības standarts norāda darba devējiem, lai viņi darba vietā izveidotu un uzturētu elpošanas ceļu aizsardzības programmu. Šajā standartā ir ietverti visi elpceļu aizsardzības aspekti, ieskaitot procedūras, ievadīšanu, atlasi, apmācību, piemērotības pārbaudi, novērtēšanu, lietošanu, tīrīšanu, apkopi un remontu. Darba devējiem jāzina arī OSHA prasības brīvprātīgi lietot respiratoru putekļu maskas !.

6. Kāpnes 192 6. 1053

7. Kravas automašīnas ar piedziņu 1910. 1 7 8

8. Aizsardzība pret kritieniem - apmācības prasības 1926. 503

9. Mašīnas apsardze 1 9 10. 212

10. Acu un sejas aizsardzība 1926. 10 2

GG quot; Kā darba devējs šis saraksts var darīt, ir dot jums vietu, kur sākt," Kapusta saka." Jūs varat apskatīt šo sarakstu, noteikt galvenos cēloņus, veikt analīzi un apturēt ievainojumu pirms tā rašanās."

Hot Tags: Ķēdes pārtraucējs tiek izslēgts

Nosūtīt pieprasījumu