sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Grip Tight ķēdes pārtraucēja bloķēšana maza

Grip Tight ķēdes pārtraucēja bloķēšana maza

Daļas Nr .: CBL32 Grip Tight Circuit Breaker lokauts a) Izgatavots no izturīga ABS. b) Ievietojiet platus vai augstus slēdža pārslēgus, kas parasti ir uz augstsprieguma / lielas strāvas stipruma pārtraucējiem. c) to var viegli vadīt bez instrumentiem. d) atveres diametrs: 10 mm.

Apraksts

Daļas Nr .:   CBL 32

Grip Tight ķēdes pārtraucēja bloķēšana

a) izgatavots no nelīdzena ABS.

b) Ievietojiet platus vai augstus slēdža pārslēgus, kas parasti ir uz augstsprieguma / lielas strāvas stipruma pārtraucējiem.

c) viegli vadāms bez instrumentiem .

d) atveres diametrs: 10 mm.

 

Daļas Nr.

Apraksts

CBL 32

Maks. Iespīlējums 15 mm

Nav cisternas gāzes pārvietošanas, nav lokauta izslēgšanas

Nelaimes gadījumu vēsture:

2006. gada jūlijā vietnes operators Wang iebrauca tvertnē iekšējai pārbaudei. Pirms iebraukšanas viņš neveica skābekļa satura noteikšanu un neveica gāzu nomaiņas operācijas iekārtās (veids, kā vietas operators var noteikt, vai tvertnē ir gāze, ir dzirdēt izplūdes gāzienu "svilpt"). Tikko iekļuvis pēc kritiena, arī kritušie augšējie novērošanas darbinieki, izsaukuši cilvēkus, lai nonāktu glābšanā, pēc tam wang un dai pēc tam nonāktu glābšanā.

būvuzraugs atrada situāciju, kurā tika izsaukta palīdzība, vienības notikuma vieta bija piesieta pie vidukļa un pēc tam līdz tanka glābšanai. Notikuma vietas personāls izsauc trauksmes signālus 110, 119, 120 un ugunsdzēsēji ar elpošanas aparātu nogādā trīs cilvēkus, kas izglābti no cisternas, uz slimnīcu.

Negadījuma cēlonis:

1. Tiešais avārijas iemesls bija veiksme, nelikumīgā darbība, steiga uz tanku fermas darbību un glābšana.

2. Drošības vadība nav ieviesta, un teritorijas organizācija ir nelabvēlīga. Pēc tam, kad atbildīgā persona atstāj teritoriju, viņš / viņa neīsteno atbildību par drošību un neizdzēš operācijas plānu, kā arī neizveido nepieciešamos atklāšanas līdzekļus, kas noved pie darbinieku nelikumīgas darbības un glābšanas, kas ir netiešais iemesls avārijas.

3. Netiešais avārijas cēlonis ir drošības izglītības trūkums, kā arī prasme rīkoties ar drošību un veselais saprāts.

Galvenie pienākumi:

1. Huanas provinces uzņēmuma drošības atbildības sistēma nav ieviesta, un drošības pasākumu organizēšana uz vietas, uzraudzība un izglītošana nav efektīva. Uzņēmumam ir liela atbildība par negadījumu, un tam tiek uzlikts administratīvs un ekonomisks sods 100 000 RMB juaņas apmērā.

2. Darbinieks, uzvārds Zhao, ir galvenā persona, kas atbild par darbību uz vietas. Viņš pirms operācijas neizdarīja nepieciešamo drošības informāciju un neorganizēja operācijas uz vietas drošības uzraudzību, tāpēc viņš ir atbildīgs par negadījuma vadību.

3. Vangam un dajam galvenokārt jābūt atbildīgam par nelikumīgu darbību un glābšanu.

4. Uzņēmuma likumīgajam pārstāvim xu uzliek administratīvu ekonomisku sodu 40 000 RMB apmērā.

Brīdinājums par negadījumu:

1. Stiprināt visa personāla drošības izglītību, nekļūstot tikai par formalitāti, jo īpaši stiprināt izglītību “trīs nekaitē”, lai to savienotu ar faktiskajiem amata drošības meklējumiem un nelaimes gadījumu risku, lai personāls, kurš pārzina pārkāpuma sekas, apgūst pašaizsardzības prasmes, veido labus darba ieradumus.

2. Personālam, kas iesaistīts bīstamās operācijās, no vienas puses, viņiem jādarbojas stingri saskaņā ar noteikumiem un tehniskajām prasībām, no otras puses, viņiem arī jāapgūst un jāapgūst zināšanas par pašaizsardzību un citu cilvēku glābšanu. kā spēlēt lomu kritiskajā brīdī.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu mazais saķere ar slēgtuvi, kuru izgatavojis viens no profesionāliem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotiem saķerei stingri ķēdes pārtraucējiem, kas izgatavoti Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: saķere cieši ķēdes pārtraucējs lokauts mazie ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu