sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Loto ierīces pārtraucējiem

Loto ierīces pārtraucējiem

Daļas Nr .: CBL32 Grip Tight Circuit Breaker lokauts a) Izgatavots no izturīga ABS. b) Ievietojiet platus vai augstus slēdža pārslēgus, kas parasti ir uz augstsprieguma / lielas strāvas stipruma pārtraucējiem. c) to var viegli vadīt bez instrumentiem. d) atveres diametrs: 10 mm.

Apraksts

Daļas Nr .:   CBL 32

Grip Tight ķēdes pārtraucēja bloķēšana

a) izgatavots no nelīdzena ABS.

b) Ievietojiet platus vai augstus slēdža pārslēgus, kas parasti ir uz augstsprieguma / lielas strāvas stipruma pārtraucējiem.

c) viegli vadāms bez instrumentiem .

d) atveres diametrs: 10 mm.

 

Daļas Nr.

Apraksts

CBL 32

Maks. Iespīlējums 15 mm

Operāciju un apkopes karšu pārvaldības sistēma

1. mērķis.

Šī sistēma ir izstrādāta drošības pārvaldības nolūkā starp cenu noteikšanu un uzturēšanu, lai izvairītos no negadījumiem ar miesas bojājumiem starp aprīkojumu un operatoriem, kā arī ražošanu un apkopi.

2. Piemērošanas joma

Šī sistēma attiecas uz atslēgas stabu rūpnīcā un galveno mašīnu, elektrisko iekārtu darbību un apkopi.

3. Noteikumi un apraksti

3.1. Darbības plāksne: tā ir vienīgā instrukcijas plāksne, kurai ražošanas operatoriem ir tiesības darbināt aprīkojumu. Stingri tiek ieviesta ražošanas drošības apstiprināšanas sistēma. Personām bez operācijas plāksnēm nav atļauts darbināt aprīkojumu.

3.2. Apkopes plāksne: tā ir brīdinājuma zīme, kuru uzstādījis apkopes personāls, lai nodrošinātu drošību un izvairītos no aprīkojuma nepareizas darbības apkopes laikā.

3.3. Drošības ražošanas apstiprināšanas sistēma: tas ir vispārējs apstiprināšanas, apstiprināšanas un apstiprināšanas termiņš, tas ir, pirms katras operācijas un darbības ekspluatējamais objekts ir jāapstiprina, realizējams un precīzs.

3.4. Apstiprināšanas sistēmas saturs: ietverot trīs aspektus: operācijas apstiprināšanas sistēma, kontaktu un atbalss, kā arī apstiprināšanas sistēma iešanai.

4. Operācijas kartes un apkopes kartes pārvaldība

4.1 darbības karte ir vienīgais sertifikāts, kas paredzēts aprīkojuma darbināšanai. Personām, kurām nav operatīvās kartes, ir aizliegts darbināt aprīkojumu. Iekārtas operators zaudē tiesības darboties ar iekārtu, nododot operācijas karti citai personai.

4.2. Operācijas karte ir neatņemama nodošanas sastāvdaļa, un tā jānodod kopā ar aprīkojumu.

4.3. Normālos ražošanas apstākļos operācijas plāksni operācijas telpā novieto fiksētā stāvoklī, un operators ir atbildīgs par virsmas uzturēšanu un tīrīšanu. Neuzņemšanās bez monitora vai grupas vadītāja piekrišanas. Ja nepieciešams izņemt operācijas karti, izņemt aizbildnību, atņemt atpakaļ.

4.4. Normālos ražošanas apstākļos apkopes plāksni glabā aprīkojuma apkopes komandā, un apkopes grupas vadītājs pieprasa apkopes plāksni. Pēc apkopes apkopes plāksne ir jāatdod.

4.5. Pirms apkopes sākšanas apkopes personāls un operatori savstarpēji sazinās, skaidri iztīra apkopes saturu un apkopes sākuma un beigu laiku un pēc tam apmaina darbības karti un apkopes karti. Ja apkopes karte nav pakarināta uz darba platformas un operācijas karte netiek noņemta no darba platformas, apkopes aprīkojums nav atļauts.

4.6. Tehniskās apkopes laikā apkopes personālam jāuztur darbības plāksne, un apkopes plāksne jāaprīko uz darba galda.

4.7. Pēc apkopes darbarīkus un detaļas nedrīkst atstāt uz aprīkojuma. Tikai pēc tam, kad visi operatori ir evakuēti uz drošības zonu, viņi var apmainīt darba plāksnes. Pēc tam izpildiet instrukcijas, lai atsāktu normālu ražošanu.

4.8. Ja vairāki apkopes veidi (elektriķi, kniedētāji, montieri, metinātāji utt.) Veic vienas un tās pašas iekārtas tehniskās apkopes darbus, viena persona ir atbildīga par darba karšu maiņas procedūru iepriekšēju izpildi un par operācijas kartes glabāšanu. .

4.9. Ja operators atsakās nodot darbības plāksni apkopes personālam, tas norāda, ka operators tajā laikā nepiekrīt veikt pārbaudi vai remontu. Ja rodas domstarpības, komandas vadītājs vai vienības vadītājs to saskaņo. Apkopes darbus tomēr neveic pirms vienošanās panākšanas un darba plāksnes apmaiņas.

4.10., Kad iekārta nedarbojas normāli vai var notikt negadījums, drošības departamentam, dispečera nodaļai un attiecīgajiem uzraugiem ir tiesības izņemt operācijas karti un nekavējoties par to paziņot attiecīgajām vienībām un personālam.

4.11. Operācijas plāksne ir pareizi jāuztur, un par visiem zaudējumiem nekavējoties jāziņo. Iekārtas nedrīkst izmantot bez atkārtotas izdošanas. Īpašos gadījumos to apstiprina rūpnīcas direktors vai direktors, un to izmanto pēc pagaidu procedūru veikšanas.

4.12. Kad mehāniskā remonta, elektriskā remonta un jebkuru iekārtu operatoru enerģijas padeve tiek pārtraukta, viņiem jāievieš augu veselības un drošības nr. 69 "Iekārtu apkopes un energoapgādes pārtraukumu uzskaitītā sistēma". Ražošanas drošības departamenta izdota operācijas karte izdod vienotu produkciju, attiecīgās vienības aizpilda pievienoto veidlapu "metinātu cauruļu fret rūpnīcas darbības kartes pārvaldības reģistrācijas forma".

Šīs sistēmas pārkāpums saskaņā ar rūpnīcas "drošības produkcijas novērtēšanas pasākumu" ieviešanu.

Hot Tags: Loto ierīces drupinātājiem

Nosūtīt pieprasījumu