sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
PP ieslēgšanās slēdža bloķēšana

PP ieslēgšanās slēdža bloķēšana

Daļas Nr .: CCBL21 120 V ieslēdzama ķēdes pārtraucēja bloķēšana Snap on lockout Paredzēts 120 V ķēdes pārtraucējiem, kuriem ir caurumi slēdža mēlē, mūsu iespiežamā pārtraucēja bloķēšana ir "uzstādīšana"! Divkāršās dobumos ir dažāda lieluma slēdžu mēles. Izmēri ir 0,83 "H x ...

Apraksts


Daļas Nr .:   CBL 21

Snap-On ķēdes pārtraucēja bloķēšana

a) Izgatavots no plastmasas pastiprināta neilona P P.

b) 120 V slēdžiem, kuriem ir caurumi slēdža mēlē.

c) Ātra un ērta lietošana - vienkārši nofiksējiet to vietā un pielieciet piekaramo slēdzeni.

d) Pieņem slūžu važas diametrā līdz 10 mm.

 

Daļas Nr.

Apraksts

CBL 21

120 V slēdžiem, kuriem ir caurumi slēdža mēlē

 

Daļēja invaliditāte

Enerģiju var iedalīt dažādās sastāvdaļās, ierīcēs, zonās vai darbības vienībās, pievienojot sekundāros enerģijas izolatorus pēc galvenajiem enerģijas izolatoriem no darbības un drošības viedokļa. Atļaujot dažas no nepieciešamajām operācijām, cilpām vai transponējumiem, lietotājam, iespējams, būs jānostiprina tikai daļa teritorijas, lai izpildītu ekspluatācijas un apkopes prasības. Lietotāji instalē šīs ierīces saskaņā ar attiecīgajiem standartiem.

Kontrolējiet uzkrāto enerģiju

Enerģijas pārpalikumu, uzkrāto enerģiju vai potenciāli bīstamo enerģiju atbrīvo, pārtrauc, ierobežo vai kā citādi kontrolē.

Izolēta validācija

Pirms sākt darbu ar bloķētu vai sarakstā iekļautu mašīnu, pilnvarotajai personai jāpārbauda, vai enerģijas izolēšana un inaktivācija ir pabeigta.

turpināt

Darba vieta jāpārbauda, lai pārliecinātos, vai ir noņemti nevajadzīgi priekšmeti, vai mašīna ir labā stāvoklī un vai visi darbinieki atrodas drošā stāvoklī.

Pirms iekārtas enerģijas atjaunošanas jābrīdina personāls, kuru darbību var ietekmēt atkārtota darbība.

Katru bloķēšanas ierīci vai marķēšanas ierīci enerģijas izolēšanas ierīcē noņem pilnvarotā persona, kas sākotnēji bloķēja tagouts.

Pēc bloķēšanas ierīces vai piekaramās ierīces noņemšanas personas, kuras var ietekmēt šīs darbības, pirms mašīnas iedarbināšanas jāinformē, ka bloķēšanas ierīce vai piekārtā ierīce ir noņemta.


Hot Tags: PP ieslēgšanās slēdža bloķēšana

Nosūtīt pieprasījumu