sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Skava Breaker slēdzeni

Skava Breaker slēdzeni

Preces Nr.: CBL12 skava par Circuit Breaker lokauts C lampai uz āmura bloķēšanas mūsu automātisko slēdzi slēdzis lokauti būs izolēt un drošu tikai par jebkuru circuit breaker slēdzis avots. skava opcijas ir pieejamas un aptvers visvairāk drupinātājus. Negabarīta skava par un universālo Multi Polu ierīces ir...

Apraksts

Daļa Nr.: CBL12

Skavas uz Circuit Breaker lokauts
Clampai uz bloķēšanas slēdzi

Mūsu jaudas slēdzi slēdzis lokauti izolēt un nodrošināt tikai par jebkuru circuit breaker slēdzis avots. skava opcijas ir pieejamas un aptvers visvairāk drupinātājus. Negabarīta skava par un universālo Multi Polu ierīces ir pieejamas.

  1. Izgatavoti no nelīdzens polipropilēnu un ietekme, kas modificēti neilona.

  2. Breaker lokauti vienu kārti.

  3. Izmantot skrūvi skava lokauts droši uz slēdža mēli, tad pavelciet vāciņu pār skrūvi un bloķēt, lai liegtu skava tiek atrauta.

  4. Pieejami 3 izmēri.

  5. Asmens konstrukcija nodrošina stingrāku rokturis ar mazāk griezes par skrūvi

  6. Akceptē važas bloķēšanas augšu todiameter9/32"(7mm) diametrā,

SPECIFIKĀCIJA:

Daļa Nr.

APRAKSTS

CBL11

Par circuit breaker lokauti 120-277V

CBL12

Par 480-600V circuit breaker lokauti

CBL13

Par negabarīta 480-600V circuit breaker lokauti


Īpaši izstrādāta saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu skava brekers slēdzeni, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jums ir apsveicami, lai vairumtirdzniecība pielāgot skava brekers slēdzeni Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcas, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: skava brekers bloķēšanas ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, vienu kārti brekers lokauts

Nosūtīt pieprasījumu