sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Skava par lokauta Circuit Breaker

Skava par lokauta Circuit Breaker

Preces Nr.: CBL11 skava par Circuit Breaker lokauts C ircuit brekers slēdzenes skava par āmuru lokauti ir viegli instalēt, izmantojot patentētu skrūvi dizains - nav nepieciešams skrūvgrieži! Vienkārši savelk lokauts droši uz slēdža mēle, pavelciet vāciņu pār skrūvi un bloķēšanas vāciņu, lai novērstu skava no...

Apraksts

Daļa Nr.: CBL11

Skavas uz Circuit Breaker lokauts
Circuit brekers slēdzenes
Skava brekers lokauti ir viegli instalēt, izmantojot patentētu skrūvi dizains - nav nepieciešams skrūvgrieži! Vienkārši savelciet droši slēdzis mēle, pavelciet vāciņu pār skrūvi un aizslēdziet vāku, lai neļautu skava tiek atrauta uz lokautu. Āķim ir includedfor izmantot slēdži ar gariem, bīdāmās throws slēdzi.

  1. Izgatavots no ugged polipropilēnu un ietekme modificēts neilona

  2. Pieejami 3 izmēri. Var izmantot ar lokauts nostiprinātājplatēm apakšā grūti atslēga vairs bīdāmās slēdži un slēdži ar lielu leņķa rotācijas.

  3. Aizslēgt ar drošības slēdzeni.

  4. Akceptē bloķēšanas važas līdz 9/32" diametrā.

SPECIFIKĀCIJA:

Daļa Nr.

APRAKSTS

CBL11

120-277V brekers lokauti rīkoties platums ≤18mm

CBL12

480-600V brekers lokauti rīkoties platums ≤42mm

CBL13

Large 480-600V brekers lokauti rīkoties platums ≤72mm

Īpaši izstrādāta saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu skava par circuit breaker lokauts, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jums ir apsveicami, lai vairumtirdzniecība pielāgot skava par lokauta circuit breaker Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcas, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: skava circuit breaker lokauts ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, brady circuit breaker slēdzenes

Nosūtīt pieprasījumu