sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Liela ķēdes pārtraucēja bloķēšana

Liela ķēdes pārtraucēja bloķēšana

Iespīlējama ķēdes pārtraucēja bloķēšana a) Izgatavota no izturīga polipropilēna un ar triecieniem modificētu neilonu. b) Var izmantot ar bloķēšanas spraudēm apakšā, lai cieši aizslēgtu garos bīdāmos slēdžus un slēdžus ar lielu leņķisko savienojumu.

Apraksts

Daļas Nr .:   CBL 13

Iespīlējama slēdža bloķētājs

a) Izgatavots no izturīga polipropilēna un ar triecieniem modificēta neilona.

b) Var izmantot ar bloķēšanas spraudēm apakšā, lai cieši aizslēgtu garos bīdāmos slēdžus un slēdžus ar lielu leņķisko savienojumu.

c) to var viegli vadīt bez instrumentiem.

d) Pieņem slēdzenes važas līdz 9/32 ''   ( 7,5 mm) diametrā.

 

Daļas Nr.

Apraksts

CBL 13

Lieliem 480–600 V slēdža bloķēšanas gadījumiem roktura platums ir 70 mm

Īsa savienojuma aizsardzība, aprakt slēptās briesmas

Kā tas notika:

Ap pulksten vienpadsmitiem naktī 2003. gada augustā uzņēmuma Qingdao darbinieks, ma, darbojās ar iesmidzināšanas formēšanas mašīnu. Iesmidzināšanas veidņu aprīkojuma mehāniskās aizsardzības deflektora nepareizas darbības dēļ mehāniskā aizsardzība netika uzturēta. Kad aprīkojums ir pabeidzis sagataves iesmidzināšanu, lai piedalītos, iekārta pārvietojas, vīrieša labā roka darbosies nopietnā ievainojumā.

Negadījuma cēlonis:

1. Tiešais negadījuma iemesls ir tas, ka kāds bez atļaujas nomainīja aprīkojuma aizsargierīces.

2. Galvenais negadījuma iemesls ir tas, ka aprīkojuma un drošības darbinieki ikdienā neveic iesmidzināšanas formēšanas mašīnas apskati un uzraudzību, kā arī iziet notikuma vietu, kā arī nespēj efektīvi atrast un atrisināt problēmu.

3. Grupas vadītājs, drošības inspektors un biznesa nodaļas apakšnozare savlaicīgi nepārbauda un neaptur likumu un noteikumu pārkāpumus notikuma vietā, kas ir netiešais negadījuma iemesls, un ir atbildīgs par vadību.

Brīdinājums par negadījumu:

1. "trīs pārkāpumi" ir viens no sākotnējiem ražošanas drošības negadījumu cēloņiem. Nelaimes gadījumi, ko izraisījušas nelikumīgas darbības un darba disciplīnas pārkāpumi, veido vairāk nekā pusi no kopējā negadījumu skaita. "Trīs pārkāpumi" ir kļuvuši par galveno avārijas cēloni.

2. Ražošanas vienības un operatori pilnībā neizprot noteikumu un noteikumu pārkāpumu seku nopietnību, kā rezultātā daudzkārt tiek parādīts "trīs pārkāpumi".

Īpaši izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu lielais slēgiekārtas bloķētājs, kuru izgatavojis viens no lokauto produktu profesionāliem ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Mēs esam laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotā lielā ķēdes pārtraucēja bloķēšanā, kas izgatavota Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: lielu ķēdes pārtraucēju lokauts ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu