sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Loto ierīce, kas paredzēta 120 277 V ķēdēm

Loto ierīce, kas paredzēta 120 277 V ķēdēm

Detaļas Nr .: CBL 11 Iespīlēšanas shēmas pārtraucēja bloķēšana C iruītu slēdžu bloķētāji Uzspiežamā slēdža bloķējumus ir viegli uzstādīt, izmantojot patentētu īkšķu skrūvju dizainu - nav nepieciešami skrūvgrieži. Vienkārši droši pievelciet aizslēgu uz slēdža mēles, pārvelciet pārsegu virs īkšķa un aizslēdziet vāku, lai novērstu skavu no ...

Apraksts

Daļas Nr .: CBL 11

Iespīlējama slēdža bloķētājs
Circuit breaker slēdzenes
Iespīlējamo slēdžu bloķējumus ir viegli uzstādīt, izmantojot patentētu īkšķu skrūvju dizainu - skrūvgrieži nav nepieciešami! Vienkārši stingri pievelciet aizslēgu uz slēdža mēles, velciet pārsegu virs īkšķa un aizslēga pārsegu, lai novērstu skavas atslābināšanos. Kompreses ir iekļautas lietošanai ar drupinātājiem ar gariem, bīdāmiem slēdža metieniem.

  1. Izgatavots no neattīrīta polipropilēna un ar triecienizmēra neilonu

  2. Pieejams 3 izmēros. Var izmantot ar bloķēšanas spraudēm apakšā, lai grūti aizslēgtu garākus bīdāmos slēdžus un slēdžus ar lielu leņķa griešanos.

  3. Slēdzene ar drošības piekaramo slēdzeni.

  4. Pieņem bloķēšanas važas līdz 9 / 32 " diametrā.

SPECIFIKĀCIJA:


Daļas Nr.

APRAKSTS

CBL 11

120-277 V slēdža bloķēšanai roktura platums ir ≤ 18 mm

CBL 12

480–600 V slēdža bloķēšanai roktura platums ir ≤ 42 mm

CBL 13

Liela 480-600 V slēdža bloķētāja gadījumā roktura platums ir ≤ 72 mm

Iezīmējiet galvenos punktus un pievērsiet īpašu uzmanību" uzbūvei; dual" novēršanas mehānisms

Organizējiet visas vienības, lai sakārtotu bīstamības identifikācijas sarakstus un veiktu riska novērtēšanu un klasifikāciju. Profesionālās vienības tiek aicinātas izstrādāt riska agrīnās brīdināšanas sistēmu, un organizācijas tiek organizētas, lai dinamiski uzlabotu un pielāgotu agrīnās brīdināšanas sistēmas slēpto risku sarakstu, kā arī" četrkrāsu karti" ir pieņemts vizuālai pārvaldībai. Mēs veiksim rūpīgu slēpto apdraudējumu izmeklēšanu un kontroli, vēl vairāk stiprināsim aprīkojuma un aprīkojuma, vides un&slēpto apdraudējumu kontroli; nedroša cilvēku uzvedība," un stingri izmeklē cilvēku pieļautos likumu un noteikumu pārkāpumus. Atkārtotu slēptās briesmas gadījumā mums jāpastiprina novērtēšanas centieni, jānovērš" avots" negadījumu gadījumā ieviesiet" dual" riska identificēšanas, kontroles un slēptu briesmu atklāšanas un ārstēšanas novēršanas mehānisms un konsolidēts drošības vadības pamats.

Uzlabot mehānismu un stiprināt attiecīgo pušu integrētu pārvaldību

Attiecīgajām 25 pusēm uzņēmumā&# 39 ir jāizveido arhīvi atbilstoši" 13 elementiem" jāiegādājas nepieciešamais drošības aizsardzības aprīkojums. , un integrējiet tos integrētajā aukstās velmēšanas drošības vadības sistēmā. Atbildīgā biznesa vienība katru mēnesi veic visaptverošu novērtējumu par attiecīgajām pusēm un pilda galvenos pienākumus.

Nosakiet problēmas būtību un veiciet mērķtiecīgu paslēpto draudu novēršanu

Ievērot uz problēmu orientētu, mērķtiecīgu, uz rezultātu vērstu, tematisku pētījumu, uzmanīgi organizēt, organizēt un veikt bīstamas ķīmiskas vielas, bīstamas gāzes, kontaktu atpazīšanas un darbības plāksni, ierobežotas telpas īpašus rektifikācijas darbus, veikt pārkvalifikācijas darbības kombinācijā ar negadījumu gadījumos stiprināt drošības pamatvadību, nodrošināt rezultātus.

Pirmkārt, mēs organizējām īpašas bīstamo ķīmisko vielu pārbaudes, bīstamo ķīmisko vielu glabāšanu laboratorijās un īpašas bīstamo gāzu pārbaudes, lai atrastu problēmas un veiktu labojumus. Tika izdots paziņojums par gāzes drošības inspekciju, pieprasot visām vienībām mācīties no paziņojumā minētajiem gadījumiem un pārvaldīt bīstamās ķīmiskās vielas un bīstamās gāzes saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

Otrais ir veikt speciālu savienojuma apstiprināšanas, operācijas kartes aprites un lietošanas pārvaldības korekciju un izdot Paziņojumu par savienojuma apstiprināšanas un aprīkojuma operāciju kartes īpašās korekcijas darbu inspekcijas situāciju, kurā ir jāizdara mācības no negadījuma un ņemot vērā lietu kā atsauci, lai konsolidētu savienojuma apstiprināšanas un aprīkojuma darbības kartes pārvaldības pamatus.


Treškārt, savlaicīgi nosūtiet paziņojumu par" 4. 8 " Čangša dzelzs un tērauda uzņēmuma un" negadījums; 4 · 30 " nopietns Ordos Hualingye ogļu koksēšanas ražošanas negadījums, organizē visas vienības, lai gūtu mācību no negadījuma, pārbaudītu kravas automašīnu jumtu, liftu, krišanas riska vietas utt .; Veikt personāla un darbinieku atkārtotu sagatavošanu un apmācību; Kombinācijā ar intensīvu apkopi jāpārbauda un jākontrolē elektrisko ķēžu, elektrisko iekārtu un aprīkojuma, kā arī siltuma kontroles aprīkojuma un aprīkojuma slēptās briesmas, lai nodrošinātu ugunsgrēka novēršanu, elektriskās strāvas trieciena novēršanu un siltuma kontroles pasākumus.

Pievērsiet uzmanību urbšanai, uzlabojiet drošības ražošanas ārkārtas spēju

47 ir izstrādāti treniņu plāni galveno bīstamo ķīmisko vielu, mehānisku ievainojumu, celšanas ievainojumu utt. Pārvaldīšanai. Ņemot vērā pašreizējās epidēmijas īpašo situāciju, treniņi galvenokārt tika organizēti darbvirsmas mēģinājumu veidā, ieskaitot 18 gada apmācības, ko veic uzņēmums, un 29 treniņus, ko veic katra vienība. Izmantojot urbjmašīnu, tas vēl vairāk uzlabo darba ņēmēju spējas tikt galā ar dažāda veida negadījumiem un pārbauda plāna funkcionēšanu un efektivitāti.

Jaunu laiku sociālisma ideja ar ķīniešu iezīmēm kā vadlīnijām stingri izveido drošas attīstības ideju, stiprinot drošības ieviešanas galveno ķermeņa atbildību, padziļina dubulto novēršanas mehānismu un būtisko drošības konstrukciju, koncentrē uzmanību, fokusu, grūtības, saskaņā ar likumi saskaņā ar noteikumiem, stingra vadība, cenšas panākt" partija un valdība ar galveno, pāris atbildību, pārvalda saskaņoti, atbildību par nolaidību" ;. Nākamajā solī mēs turpināsim atrast nepilnības, stiprināt vājās saites un radīt jaunu situāciju ar pozitīvu mijiedarbību starp ražošanas drošību un uzņēmuma attīstību.Hot Tags: Loto ierīce, ko izmanto 120 277V ķēdēm

Nosūtīt pieprasījumu