sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Lielgabarīta skava uz bremzes bloķēšanas

Lielgabarīta skava uz bremzes bloķēšanas

Iespīlējama ķēdes pārtraucēja bloķēšana a) Izgatavota no izturīga polipropilēna un ar triecieniem modificētu neilonu. b) Var izmantot ar bloķēšanas spraudēm apakšā, lai cieši aizslēgtu garos bīdāmos slēdžus un slēdžus ar lielu leņķisko savienojumu.

Apraksts

Daļas Nr .:   CBL 13

Iespīlējama slēdža bloķētājs

a) Izgatavots no izturīga polipropilēna un ar triecieniem modificēta neilona.

b) Var izmantot ar bloķēšanas spraudēm apakšā, lai cieši aizslēgtu garos bīdāmos slēdžus un slēdžus ar lielu leņķisko savienojumu.

c) to var viegli vadīt bez instrumentiem.

d) Pieņem slēdzenes važas līdz 9/32 ''   ( 7,5 mm) diametrā.

 

Daļas Nr.

Apraksts

CBL 13

Lieliem 480–600 V slēdža bloķēšanas gadījumiem roktura platums ir 70 mm

Bloķēšanas tagouts

Nelaimes gadījumu vēsture:

2006. gada aprīlī, kad attīrīšanas procesa operators lixx darbojās ar 2 kristālu tvertni, viņš nonāca kristāla tvertnē ar nerūsējošā tērauda karoti labajā rokā, lai notīrītu materiālus ap tvertnes sienu, neizslēdzot maisītāju. Iedarbinājās maisītājs, kā rezultātā tika nomocīta viena trešdaļa viņa labā augšdelma.

Negadījuma cēlonis:

Galvenais nelaimes gadījuma iemesls ir tas, ka darbinieks neievēroja operācijas kārtību un ielika roku kristāla tvertnē, lai notīrītu.

Galvenie pienākumi:

1. Li iztīrīja zāļu tvertnes sienas materiālu bez strāvas padeves pārtraukumiem, kas bija galvenais nelaimes iemesls un galvenokārt bija par to atbildīgs.

2. Grupas vadītājs, drošības speciālists un biznesa nodaļas apakšnozare savlaicīgi nepārbauda un neaptur likumu un noteikumu pārkāpumus notikuma vietā, kas ir netiešais negadījuma iemesls, un ir atbildīgs par vadību

Brīdinājums par negadījumu:

1. Trūkst izpratnes par drošību un prasmēm, agrāk vai vēlāk izraisot negadījumus. Nav spēcīgas izpratnes par drošību, ignorēs briesmu avota esamību, nebūs labu drošības prasmju, neko nedarīs, saskaroties ar briesmu avotu.

2. Ražošanas vienības un operatori pilnībā neizprot noteikumu un disciplīnas pārkāpumu seku nopietnību, kā rezultātā bieži notiek "trīs pārkāpumi".


CBL11-CBL12-CBL13_01

Īsa savienojuma aizsardzība, aprakt slēptās briesmas

Kā tas notika:

Ap pulksten vienpadsmitiem naktī 2003. gada augustā uzņēmuma Qingdao darbinieks, ma, darbojās ar iesmidzināšanas formēšanas mašīnu. Iesmidzināšanas veidņu aprīkojuma mehāniskās aizsardzības deflektora nepareizas darbības dēļ mehāniskā aizsardzība netika uzturēta. Kad aprīkojums ir pabeidzis sagataves iesmidzināšanu, lai piedalītos, iekārta pārvietojas, vīrieša labā roka darbosies nopietnā ievainojumā.

Negadījuma cēlonis:

1. Tiešais negadījuma iemesls ir tas, ka kāds bez atļaujas nomainīja aprīkojuma aizsargierīces.

2. Galvenais negadījuma iemesls ir tas, ka aprīkojuma un drošības darbinieki ikdienā neveic iesmidzināšanas formēšanas mašīnas apskati un uzraudzību, kā arī iziet notikuma vietu, kā arī nespēj efektīvi atrast un atrisināt problēmu.

3. Grupas vadītājs, drošības inspektors un biznesa nodaļas apakšnozare savlaicīgi nepārbauda un neaptur likumu un noteikumu pārkāpumus notikuma vietā, kas ir netiešais negadījuma iemesls, un ir atbildīgs par vadību.

Brīdinājums par negadījumu:

1. "trīs pārkāpumi" ir viens no sākotnējiem ražošanas drošības negadījumu cēloņiem. Nelaimes gadījumi, ko izraisījušas nelikumīgas darbības un darba disciplīnas pārkāpumi, veido vairāk nekā pusi no kopējā negadījumu skaita. "Trīs pārkāpumi" ir kļuvuši par galveno avārijas cēloni.

2. Ražošanas vienības un operatori pilnībā neizprot noteikumu un noteikumu pārkāpumu seku nopietnību, kā rezultātā daudzkārt tiek parādīts "trīs pārkāpumi".

Hot Tags: Pārmērīga skava uz slēdža bloķēšanas

Nosūtīt pieprasījumu