sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Alumīnija sakausējuma miniatūras circuit breaker lokauts

Alumīnija sakausējuma miniatūras circuit breaker lokauts

Daļas Nr.: CBL51 Miniatūra circuit breaker lokauts a)Izgatavots no alumīnija sakausējuma . b)Fit lielāko daļu esošo veidu Eiropas un Āzijas slēdža. c)Pielēvi uz slēdža slēdžiem var pievilkt ar skrūvgriezi. d) Var veikt piekaramo atslēgu ar važas diametru līdz 8.5mm. e)Pieejams vienpola un daudzpolu drupinātājiem.

Apraksts

Daļas Nr.:CBL51 CBL51

MiniatūraCircuit ircuitBreaker reakerLockout ockout

a) 10. panta 1.Made no alumīnija sakausējuma .

b) Fit vairums esošo veidu Eiropas un ĀzijasCircuit ircuitBreaker.

c) c) c)Der uz slēdža pārslēdz, un to var pievilkt ar skrūvgriezi.

d) Var veikt piekaramo atslēgu ar važas diametru līdz8.5Mm.

e)Aveltāmi vienpusīgiem un daudzpolu drupinātājiem.

Part Nr.

Apraksts

CBL51 CBL51

Maksimālā iespīlēšana9Mm

Kāpēc ne veikt Lokauts Tagout Nopietni 5


1910.147(c) (1) Energy Control Program (300 pārkāpumi)


Darba devējs izveido programmu, kas sastāv no enerģijas kontroles procedūrām, darbinieku apmācības un periodiskām pārbaudēm, lai nodrošinātu, ka pirms kāds darbinieks veic jebkādu mašīnas vai aprīkojuma apkalpošanu vai apkopi, ja var rasties negaidīta enerģijas padeve, iedarbināšana vai atbrīvošana un radīt traumas, mašīnu vai aprīkojumu izolē no enerģijas avota un padara nederīgu.


Enerģijas kontroles programmas mērķis ir nodrošināt rakstisku politiku un noteikumus jūsu drošības vadības sistēmā. Šis regulējums attiecas uz praksi un procedūrām, kas vajadzīgas, lai atspējotu mašīnas vai iekārtas, kas novērsīs bīstamās enerģijas izdalīšanos, kamēr darbinieki veic apkopes un apkopes darbības. Veids, kā procedūra ir dokumentēta, var dot lielu atšķirību personai, kas mēģina to veikt pareizi. Dažāda veida procedūru dokumentācija ir katra uzņēmuma rīcībā, lai noteiktu, kurš dokumentācijas formāts būs visefektīvākais jūsu darbiniekiem un aprīkojumam.


Kad pilnvarotie darbinieki slēdz aprīkojumu, parasti ieteicams izmantot grafisko formātu. Grafiskās procedūras parasti sniedz skaidrākus, visvieglāk pieejamus un vizuāli pievilcīgus norādījumus. Būtiska ir arī visu enerģijas avotu pareiza atrašanās vieta un identifikācija.


1910.147 (d) Application Control (185 pārkāpumi)


Noteiktās procedūras enerģijas kontroles piemērošanai (lokauta vai taga procedūras) aptver šādus elementus un darbības, un tās veic šādā secībā.

Speciāli izstrādāta saskaņā ar jūsu īpašajām prasībām, mūsu alumīnija sakausējuma miniatūras jaudas slēdzis lokauts, ko viens no profesionāliem ražotājiem un piegādātājiem lokauts produktu Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotualumīnija sakausējuma miniatūru slēdža lokauts ražots Ķīnā par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā, un mēs arī piedāvājam bezmaksas paraugu.
Hot Tags: alumīnija sakausējuma miniatūra circuit breaker lokauts ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgota, lēta, cena, kas izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu