sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Miniatūra galvenā slēdža slēdža bloķēšana

Miniatūra galvenā slēdža slēdža bloķēšana

Miniatūra ķēdes pārtraucēja bloķēšana a) Izgatavota no inženierijas ar plastmasu pastiprināta neilona PA. b) Izmanto lielākajai daļai esošo Eiropas un Āzijas slēdžu tipu. c) Ieteicams aprīkot kopā ar piekaramo atslēgu, lai nodrošinātu lielāku drošību. d) viegli uzstādāms, nav nepieciešami instrumenti.

Apraksts

Miniatūra automātiskā slēdža bloķēšana

a) Izgatavots no ar plastmasu pastiprināta neilona PA.

b) Izmanto lielākajai daļai esošo Eiropas un Āzijas slēdžu tipu.

c) Ieteicams aprīkot kopā ar piekaramo atslēgu, lai nodrošinātu lielāku drošību .

d) viegli uzstādāms, nav nepieciešami instrumenti.

e) Var paņemt piekaramās slēdzenes ar važas diametru līdz 9/32 "(7,5 mm).

f) Pieejams viena un vairāku polu slēdžiem .

 

Daļas Nr.

Apraksts

POS

POS (Pin Out Standard), nepieciešami 2 caurumi, ietilpība līdz 60 Amp

PIS

PIS (Pin In Standard), nepieciešami 2 caurumi, ietilpība līdz 60 Amp

POW

POW (Pin Out Wide), nepieciešami 2 caurumi, ietilpība līdz 60 Amp

TBLO

TBLO (Stiepļu stieņu bloķēšana), nav nepieciešami caurumi slēdžos

3. pozPOS-PIS-POW-TBLO_01Ķēdes nodilums un elektriskās strāvas trieciens

Pēc negadījuma: 2007. gada augustā Qingdao uzņēmuma iesmidzināšanas formēšanas process veica atkļūdošanas iesmidzināšanas veidni, jo iesmidzināšanas formēšanas mašīna blakus darbagalda lampas elektropārvades līnijai ir ilgstoša nodiluma un noplūdes, elektrības līnijas nodiluma un noplūdes kontakta ar darbagaldu dēļ. dzelzs rāmis, wang satvēra darbagalda dzelzs rāmi, lai noslaucītu pelējumu, tika notriekts ar elektrību.


Negadījuma cēlonis:

1. Galvenais šīs avārijas iemesls ir apgaismojuma elektrības līnijas nestandarta vadu uzstādīšana uz darbības platformas, barošanas avota izolācijas slāņa aizsardzības kļūmes un noplūdes aizsardzības ierīces kļūme.

2. Galvenais negadījuma iemesls ir tas, ka aprīkojums, drošības un drošības darbinieki ikdienā neveic iesmidzināšanas formēšanas mašīnas pārbaudi un uzraudzību, kā arī iziet cauri laukam, savlaicīgi neveic Lockout tagout pārbaudes un tehnisko apkopi, kā arī efektīvi atrast un atrisināt problēmu.

Nelaimes gadījumu atbildība:

1. Galvenais negadījuma iemesls ir tas, ka aprīkojuma nodaļai nav savlaicīgi atrasta un uzturēta iesmidzināšanas formēšanas mašīna.

2. Negadījums, ko izraisījis Vanga noteikumu pārkāpums, ir galvenais negadījuma iemesls, un viņš par to galvenokārt ir atbildīgs.

3. Grupas vadītājs, drošības inspektors un biznesa nodaļas apakšnozare savlaicīgi nepārbauda un neaptur likumu un noteikumu pārkāpumus notikuma vietā, kas ir netiešais negadījuma iemesls, un ir atbildīgs par vadību.

Brīdinājums par negadījumu:

1. Katras vienības ražošanas vietā ir daudz elektrisko iekārtu, tāpēc ir jāuzstāda noplūdes aizsardzības ierīce, jāizmanto gumijas uzmavas kabelis un jāizvieto elektriskās līnijas atbilstoši noteikumiem. Jo īpaši vienvirziena vadu ķēde, slēdzis, kontaktligzda, apgaismojums, izplūdes ventilators un citi elektriski, ja tas neatbilst specifikācijai, ir pakļauti negadījumiem.

2. Svarīgi negadījumu novēršanas un drošības vadības uzmanības centrā ir nedrošā izstrādājuma stāvokļa noņemšana un cilvēku nedrošās izturēšanās regulēšana.

Hot Tags: galvenā bloķēšanas miniatūra slēdža lokauta ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu