sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bez cauruma kaklasaites miniatūras slēdža bloķētāja

Bez cauruma kaklasaites miniatūras slēdža bloķētāja

Daļas Nr .: TBLO miniatūru slēdžu bloķētājs T, ti, stieņu slēdžu bloķētājs izgatavots no izturīga, ar stiklu pildīta neilona. Droša un efektīva metode miniatūru automātisko slēdžu bloķēšanai, kurus ieteicams bloķēt ar vieglajām kompaktajām drošības piekaramām slēdzenēm, un var pieņemt līdz 9/32 "važas ...

Apraksts

Daļas Nr .: TBLO

Miniatūra automātiskā slēdža bloķēšana
T ti, joslas slēdža bloķēšana

  1. Izgatavots no izturīga ar stiklu pildīta neilona

  2. Droša un efektīva metode miniatūru automātisko slēdžu bloķēšanai

  3. Ieteicams bloķēt ar vieglajām kompaktajām drošības piekaramām slēdzenēm, un tās var pieņemt līdz 9/32 "važas diametram (7mm).

  4. Instalēšanai nav nepieciešami nekādi rīki! Viegli uzstādāms ar ērtu īkšķa riteni

  5. Kaklasaites stila lokautiem ir ērts īkšķa ritenis, lai tos ātri uzklātu.

  6. Pieejams viena un vairāku polu slēdžiem.

SPECIFIKĀCIJA:


Daļas Nr.

Apraksts

POS (1. attēls)

Standarta Pin Out, nepieciešami 2 caurumi, atveru atstatums ≤12 mm, ietilpība līdz 60 Amp

PIS .2 2. attēls)

Piespraužams standartā, nepieciešami 2 caurumi, caurumu atstarpe ≤12mm ,, ietilpība līdz 60Amp

PO .3 3. attēls)

Pin Out Wide, nepieciešami 2 caurumi, caurumu atstarpe ≤12mm ,, ietilpība līdz 60Amp

TBL .4 4. attēls)

Stūres šķērsstieņa bloķēšana, nav nepieciešami caurumi pārtraucējos; , urbumu atstatums ≤12mm

04.jpg


Tagout lokauta gadījuma izpēte3

3. gadījums

Nelaimes gadījuma apraksts: 2010. gadā yihai aksu filiāles paskābināšanas eļļas darbnīca tika apturēta apkopes nolūkos, un dažas kokvilnas sēklu eļļas eļļas pēdas joprojām tika atstātas pirms eļļas pēdu tvertnes apstāšanās. Kapitāla remonta laikā Čangshu, Džiangsu provincē esošais uzņēmums veica daļēju paskābināšanas eļļas darbnīcas atjaunošanu.

No rīta ir laba jūras aksu filiāles rūpnīcas paskābināšanas eļļas darbnīca, kuras laikā tika uzbūvēts Jiangsu Changshu uzņēmuma personāls, metināšanas laikā no saknes līdz paskābināšanās eļļai, cauruļvada eļļas pēdu kannu sālīšana ar milzīgu cauruļvada atmiņu šķīdinātāja gāzes liesmā nekavējoties izraisīja ugunsgrēku. ātri degoša liesma no līnijas uz tvertni pēc eļļas pēdas sālīšanas, izsālīšana un pēdas katla degšanas sprādziens. Notikuma vietā tika nogalināti trīs cilvēki un seši tika smagi ievainoti. Skābināšanas eļļas darbnīca tika nopietni bojāta.

Negadījuma cēlonis: pēc iekārtas izslēgšanas tajā joprojām ir atlikusī degviela, un pilnīga enerģijas izolēšana un aprīkojuma pārbaude netiek veikta; Ārējie celtniecības darbinieki nepārzina bīstamo vielu izplatīšanu un veic bīstamas darbības, nezinot, izraisot sprādzienus.

Uzlabojumi: pirms ārēja personāla darbības cehā jāveic darba vides drošības pārbaude un jāizdala bīstamā enerģija. Un informējiet ārējos darbiniekus par bīstamās enerģijas atrašanās vietu, veiciet attiecīgos darbus, lai nodrošinātu konstrukcijas, ekspluatācijas drošību.


Hot Tags: Bez cauruma kaklasaites miniatūras slēdža bloķētāja

Nosūtīt pieprasījumu