sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Pneimatiskais bloķēšanas vārsts

Pneimatiskais bloķēšanas vārsts

Daļas Nr .: ASL03-2 Cilindra tvertnes bloķēšana a) Izgatavots no izturīga ABS.

Apraksts

Daļas Nr .:ASL03ASL03-2

Ccilindru tvertne Lizslēgšana

a)Izgatavots no izturīga ABS.

b)Viss produkts ir bez metāla, lai nodrošinātu izcilu dzirksteles un ķīmisko izturību.

c)Izturīgs pret plaisāšanu un nodilumu ārkārtējos laika un temperatūras apstākļos.

d)Var aprīkot kopā ar hasps un piekaramās atslēgas.

Daļa Nr.

A

B

C

D

ASL 03

92

40

32

46

ASL 03-2

83

37

/

31

详情页2---副本_01

Elektriskās drošības sērija

Šī sadaļa galvenokārt ir par LOTO, kas jums būtu jāzina, ja esat palaidis līdzīgu programmu.' tāpat kā NFPA 70 E, papildus darba devēju prasībai ieviest LOTO procedūras ir arī citas īpašas prasības, un mēs&# 39 koncentrēsimies uz daži no interesantākajiem vai viegli pamanāmākajiem.

Darba devēja&pienākums ir nodrošināt, ka piegādātais aprīkojums ir bloķējamā stāvoklī. Iekārtu nodrošināšana, kas nepieciešama, lai veiktu lokauta / tagouts procedūras. Tāpēc kā EHS mums būtu jāsniedz atbilstoši ieteikumi, lai palīdzētu uzlabot aprīkojumu un iespējas, kurām nav bloķēšanas un uzskaitīšanas funkcijas. Protams, mēs varam aprīkot arī bloķēšanas palīgrīkus, lai sasniegtu bloķēšanas mērķi.

# 2 bloķējiet un marķējiet ķēdes pārtraucēju, kas var panākt fizisku nodalījumu, tā vietā, lai izmantotu avārijas pogu vai kā bloķēšanas punktu atlasītu slēdzi. LOTO uzstāda tikai uz ķēdes atvienošanas līdzekļiem. Vadības ierīces kā spiedpogas vai selektoru slēdži nedrīkst būt, informē par galveno izolācijas ierīci. Piezīme: vispārējā LOTO programmā dažas PLC funkcijas var izmantot kā enerģijas bloķēšanas punktus noteiktām darbībām, kas nav pretrunā ar šo rakstu, jo kopējo iekārtas PL līmeni var izmantot, lai bloķētu, lai novērstu nejaušu iekārtas iedarbināšanu ; NFPA 70 E saka: novērst strāvas triecienu, nevis novērst ierīces nejaušu iedarbināšanu, bet gan pilnībā novērst elektriskās strāvas ievainojumus, tāpēc tai jābūt pilnībā nogrieztai, nevis loģiski bloķētai.

Bloķēšanas ierīcē jāiekļauj metode, kā identificēt personu, kura identificē bloķēšanas ierīci. Citiem vārdiem sakot, bloķēšanas ierīcē jābūt informācijai par personu, kura identificē bloķēšanas ierīci.

Šajā sadaļā ir skaidri definēta uzkrātā enerģija. Interesanti ir tas, ka tas ne tikai attiecas uz kapacitāti, kas saistīta ar elektrību, bet arī atsaucas uz hidrauliskās enerģijas un potenciālās enerģijas atbrīvošanu, kas nav saistīta ar elektriskās strāvas triecienu.

# 5 LOTO nodaļā attiecībā uz elektrisko pārbaudi vēlreiz tiek uzsvērts, ka pārbaude jāveic ar zināmo spriegumu pirms un pēc katra testa, lai pārliecinātos, ka testa rīks vienmēr ir labā stāvoklī. Izmantojamais testa instruments, vajadzīgais IAL un persona, kas to izmantos, lai pārbaudītu testa instrumenta pareizu darbību uz zināma sprieguma avota pirms un pēc lietošanas.

# 6 šajā nodaļā uzmanība tiek pievērsta īpašiem soļiem, lai izveidotu un pārbaudītu drošus elektrības darba apstākļus, un uzsvērts, ka šie pasākumi ir jāveic, lai nodrošinātu drošus darba apstākļus.


Pārliecinieties, ka visas elektropārvades līnijas ir atslēgtas un ka tās var apstiprināt uz vietas, izmantojot jaunāko shēmu;

Pēc kravas atvēršanas un aizvēršanas atveriet katras barošanas avota atvienošanas ierīci;

Vizuāli pārbaudiet, vai visas atvienošanas ierīces ir pilnībā un pilnībā atvienotas;

Atbrīvojiet uzkrāto elektrisko enerģiju;

Atbrīvot vai bloķēt mehānisko enerģiju;

Īstenojiet bloķēšanu un uzskaiti atbilstoši procedūrai;

Izmantojiet instrumentus, lai pārbaudītu katru barošanas avotu;

Zemējiet, ja nepieciešams. (tas ir izplatīts sadales paneļos)

Hot Tags: Pneimatiskais bloķēšanas vārsts

Nosūtīt pieprasījumu