sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593

Universālais daudzpolu ķēdes pārtraucējs

Universālais daudzstāvu automātisko slēdžu bloķētājs ir paredzēts lielākajai daļai divkāršo un trīskāršu automātisko slēdžu

Apraksts

Universālais daudzpolu ķēdes pārtraucējs

CBL07


Universālais daudzstāvu automātisko slēdžu bloķētājs ir paredzēts lielākajai daļai divkāršo un trīskāršu automātisko slēdžu. Šim brekeru lokautam ir ļoti izturīga, ar triecienizturīgu neilona konstrukciju un ANSI sertificēta. Tas ir kaklasaišu dizains, lai tas būtu piemērots labāk.


Vienkārši pieskrūvējiet spraudpusi, lai droši piestiprinātu bremžu bloķētāju virs savienojošās sliedes, un pēc tam ievietojiet atslēgu, lai novērstu skavas bojājumu.


Tas ir ideāls bloķētājs, lai izolētu un nodrošinātu ķēdes pārtraucēju slēdžus, lai aizsargātu darbiniekus pret elektriskajiem nelaimes gadījumiem iekārtu apkopes laikā.

 

Daļa NO.

Apraksts

CBL07

1.05 "H x 1.25" W x 2.25 "D


Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu universālais daudzpolu automātiskais slēdži, kas izgatavots no profesionāliem ražotājiem un lokauto produktu piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni aicināti ar vairumtirdzniecības pielāgotu universālo daudzpolu automātisko slēdžu atslēgu, kas Ķīnā izgatavots par zemu cenu ar mūsu rūpnīcu, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: universāls daudzpolu paslēgslēdzējs, bloķēšanas ražotājs Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgota, lēta, cena, izgatavota Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu