sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Elektrisko spraudņu bloķēšana

Elektrisko spraudņu bloķēšana

Daļas Nr .: EPL01 Elektriskā spraudņa bloķēšana a) Izgatavots no izturīga ABS. b) Nepieļaujiet kontaktdakšu nonākšanu sienas kontaktligzdā, kas ir piemērota visu veidu rūpnieciskajiem kontaktdakšiem. c) spraudnis pilnībā atrodas ierīces iekšpusē, un kabelis tiek padots caur piekļuves atveri iekšpusē. d) Var aizslēgt ar 2–4 piekaramām slēdzenēm, slēdzenes važas diametru līdz 7 mm.

Apraksts

Daļas Nr .: EPL01

Elektriskā spraudņa bloķēšana

a) izgatavots no nelīdzena ABS.

b) Nepieļaujiet kontaktdakšu nonākšanu sienas kontaktligzdā, kas ir piemērota visu veidu rūpnieciskajiem kontaktdakšiem.

c) spraudnis pilnībā atrodas ierīces iekšpusē, un kabelis tiek padots caur piekļuves atveri iekšpusē.

d) Var aizslēgt ar 2–4 piekaramām slēdzenēm, slēdzenes važas diametru līdz 7 mm.

 

Daļa Nr.

Apraksts

A

B

C

d1

d2

EPL01

110V spraudņiem

90

51

51

13

8

EPL01M

220V spraudņiem

120

65

65

18

8

EPL02

Lieliem 220V / 500V spraudņiem

178

84

84

26

8

Skrūves konveijera pieskrūvēšanas negadījums

Nelaimes gadījumu vēsture:

2004. gada septembrī cementa rūpnīcas iesaiņošanas darbnīca, darbinieki, kas veica liešanas darbus, pēc zābaka noliktava nav materiāls, pēc tam rokas tērauda caurule, kas atrodas uz spirālveida konveijera bibliotēkas apakšā. Pēc izkraušanas noliktava bija gatava nokāpt, tikai konstatējot, ka pēdas dēļ ir grūti pārvietotas putu čības, kuras smaguma centrs ir nestabils, nesakārtotā kreisā pēda tikko iekāpusi skrūves konveijera augšējā 10 cm platā spraugā, skriešana mašīna būs tās kājas un kājas savītas. Nekavējoties apturiet automašīnu un pagrieziet riteni pretējā virzienā, pēc tam izvelciet kāju, kā rezultātā kreisā kāja tiek stipri amputēta.

Negadījuma iemesls

1. Iesaiņotāji nebija valkājuši aizsarglīdzekļus pēc nepieciešamības, bet valkāja putu čības un staigāja pa nelīdzeno mašīnu. Iekāpšana mašīnas spraugā bija tiešais negadījuma iemesls.

2. Skrūvju konveijerim nav tādu drošības ierīču kā pārseguma plāksne vai aizsargpārklājs 10 cm platas spraugas augšējā daļā, kas ir svarīgs negadījuma iemesls.

3. Cementa rūpnīcas ražošanas drošības vadība ir vāja, sistēma nav ieviesta, acīmredzamās slēptās problēmas nav novērstas.

Apgaismības un koriģējošie pasākumi:

Mēs stiprināsim prasmju apmācību visiem amatiem, standartizēsim droša darba aizsardzības aprīkojuma izmantošanu un pastiprināsim uzraudzību un uzraudzību.

Mūsu elektrisko kontaktdakšu bloķētājs, kas īpaši izveidots atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, ir izgatavots no viena no profesionālajiem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotu elektrisko kontaktdakšu lokauts, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: elektrisko kontaktdakšu lokautu ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu