sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kontaktdakšas gaisa kondicioniera kontaktligzda

Kontaktdakšas gaisa kondicioniera kontaktligzda

Detaļas Nr .: EPL01 Elektriskā bloķēšana E lectriskā spraudņa bloķēšana Elektriskā spraudņa bloķēšana ir vienkāršs risinājums elektrisko iekārtu bloķēšanas procedūrām. Mūsu elektriskās spraudņu bloķēšanas ierīces ir piemērotas ļoti daudzām spraudņu formām un izmēriem, un dažām tām ir nepieciešama atslēga, lai novērstu neatļautu spraudni ...

Apraksts

Daļas Nr .: EPL01  

Elektriskā bloķēšana
E lectriskā spraudņa bloķēšana

Elektrisko spraudņu bloķēšana ir vienkāršs risinājums elektrisko iekārtu bloķēšanas procedūrām. Mūsu elektriskās spraudņa bloķēšanas ierīces ir piemērotas ļoti daudzām spraudņu formām un izmēriem, un dažām no tām ir nepieciešama atslēga, lai novērstu neatļautu spraudņa savienojumu.

  1. Izgatavots no izturīga polipropilēna.

  2. Spraudnis pilnībā atrodas ierīces iekšpusē, un kabelis tiek padots caur piekļuves caurumu iekšpusē.

  3. Pilnībā noslēdz elektrības kontaktdakšas, lai novērstu nejaušu atkārtotu savienojumu.

  4. EPL01: stieples kabeļa diametrs 13mm.

EPL02: stieples kabeļa diametrs 25mm

SPECIFIKĀCIJA:


Daļas Nr.

APRAKSTS

Izmērs

EPL01

110V spraudņiem

51mm (augstums) * 51mm (biezs) * 89mm (platums)

EPL02

Lieliem 220V / 500V spraudņiem

82 mm (augstums) * 83 mm (biezs) * 178 mm (platums)2

Drošības piekaramā atslēga

Publiskā atslēga (ierīces atslēga)

Katrai nodaļai, kurai nepieciešama bloķēšana / tagout, ir numurētu slēdzeņu komplekts kā "departamenta slēdzenes", kuru veidam un daudzumam jāatbilst reģionālās enerģijas avota identifikācijas prasībām. Departamenta slēdzene ir nepietiekama individuālā slēdzenē vai tai ir nepieciešama liela veida darba amata kolektīva segregācija, var aizņemties, taču dzīves karte, kurai joprojām jāpievieno individuāla informācija par departamenta slēdzeni, kas sazinās, labi darbojas, lai aizņemtos, joprojām tiek reģistrēta.

Tas galvenokārt ir vērsts uz situāciju, kurā ir vairāki iekārtu apkopes dalībnieki vai vairāki iekārtas izolācijas punkti.

Drošības piekaramo atslēgu var pielāgot (koncentrisks, atšķirīgs kodols, ar galveno atslēgu)

Atšķirīga galvenā atslēga

Mīnu piekaramā atslēga atbilst atslēgai, kas nekad netiek atkārtota. Slēdzeņu un atslēgu apstrāde ar augstu precizitāti atbilst stingriem standartiem. Mēs varam piedāvāt vairāk dažādu taustiņu atslēgu nekā citas piekaramās slēdzenes ar vienādu tapu skaitu, lai nodrošinātu, ka nepērkat piekaramās slēdzenes. Lai nodrošinātu, ka katra slēdzene ir unikāla, mēs piedāvājam pielāgotu piekaramās atslēgas pakalpojumu, lai nodrošinātu, ka katra jūsu nopirktā piekaramā atslēga netiek atkārtota.

Viena atslēga

Koncentriska slēdzene ir piekaramā atslēga, kuru var atvērt ar to pašu taustiņu. Šis risinājums ļauj daudz vieglāk vienam darbiniekam pārvaldīt vairākas piekaramās slēdzenes. Tomēr paturiet prātā, ka saskaņā ar OSHA darbiniekiem nav atļauts atvērt piekaramās slēdzenes, kuras izmanto citi. Tāpēc grupas koncentriskos slēdzenes var piešķirt ne vairāk kā vienam darbiniekam.

Atslēgas direktors

Modificēto izstrādājumu var izmantot, lai atvērtu citas daudzkodolu slēdzenes, kas ārkārtas gadījumā var atvieglot uzraugam slēdzenes atvēršanu. Lai panāktu īpaši iedalītu kontroli, uzrauga atslēga jāuzglabā drošā vietā un ir pieejama tikai vadības personālam.


Hot Tags: Kontaktdakšas gaisa kondicioniera kontaktligzda

Nosūtīt pieprasījumu