sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Gaisa avots lokauts

Gaisa avots lokauts

Preces Nr.: ASL01 gaisa avots lokauts ātri atvienojiet lokauts pneimatisko šļūtene lokauti elektrisko un pneimatisko savienotājs lokauts ierīces ir pieejamas izolē no elektriskās iekārtas un saspiestā gaisa avotu. Izgatavots no plastmasas inženierzinātņu neilona PA. Bez nepieciešamības uzstādīt taisni...

Apraksts

Daļa Nr.: ASL01
Gaisa avots lokauts
Ātri atvienojiet lokauts
Pneimatiskie šļūtene lokauti

Pneimatisko un elektrisko savienotāju lokauts ierīces ir pieejamas izolē no elektriskās iekārtas un saspiestā gaisa avotu.

  1. Izgatavots no plastmasas inženierzinātņu neilona PA.

  2. Bez nepieciešamības uzstādīt saķerties taisni vārsts, var tikt izolēts pneimatisko jaudas, zemākas izmaksas, ērtāk.

  3. Caurums centrā ierīce ļauj pastāvīgu gaisa šļūtenes uzglabāšanai un cilpas pusē var izmantot, lai pakārt šļūteni un lokauta ierīci.

SPECIFIKĀCIJA:

Daļa Nr.

APRAKSTS

ASL01

Aprīkots ar 6.4,9.5,12.7mm ieskrūvē locītavu.


Saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu gaisa avots lokauts, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY, kas speciāli izstrādāta. Esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotiem gaisa avots lokauta par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: gaisa avots lokauts ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, ātri atvienojiet lokauts

Nosūtīt pieprasījumu