sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bez metāla balonu tvertnes bloķēšana

Bez metāla balonu tvertnes bloķēšana

Daļas Nr .: ASL03-2 Cilindra tvertnes bloķēšana a) Izgatavots no izturīga ABS.

Apraksts

Daļas Nr .:ASL03ASL03-2

Ccilindru tvertne Lizslēgšana

a)Izgatavots no izturīga ABS.

b)Viss produkts ir bez metāla, lai nodrošinātu izcilu dzirksteles un ķīmisko izturību.

c)Izturīgs pret plaisāšanu un nodilumu ārkārtējos laika un temperatūras apstākļos.

d)Var aprīkot kopā ar hasps un piekaramās atslēgas.

Daļa Nr.

A

B

C

D

ASL 03

92

40

32

46

ASL 03-2

83

37

/

31

详情页2---副本_01


Startēšana un izslēgšana ir samērā riskanta procesu ražošanas ierīcēm rafinēšanas rūpnīcās vai ķīmiskās rūpnīcās. Saskaņā ar CCPS, procesa drošības incidenti notiek piecas reizes biežāk braukšanas laikā nekā parastās darbības laikā, lai gan rūpnīcas darbības sākšanas darbības veido tikai nelielu daļu no kopējās iekārtas darbības.

2010 nelaimes gadījumā naftas pārstrādes rūpniecībā pētījums atklāja, ka 50% no procesa drošības negadījumiem notika pirmajā braucienā, atklātā stāvvietā, braukšanā ar stāvvietu, atkal pēc neilga laika ilgu laiku vadot šādu Pēc tam tas notiek tāpēc, ka process ietver daudzus neregulāras atklātas novietošanas laika periodus, un šāds laika posms var izraisīt neparedzētas un neparastas situācijas. Lai gan šajos posmos uzņēmums ir veicis arī dažus drošības pasākumus, jo drošības slānis lielākoties atrodas uz apvedceļa un tā tālāk nevar darboties, šie posmi faktiski ir katastrofu zonas.

Lai novērstu līdzīgu nopietnu procesa drošības negadījumu iestāšanos, rūpnīcā jāizstrādā stingras un atjauninātas ražošanas ierīču darbības procedūras un ārkārtas rīcības plāni, jānodrošina atbilstoša apmācība operatoriem un jāveic efektīva saziņa. Šajā numurā mēs dalāmies ar vienpadsmit galvenajiem principiem un paraugpraksi procesu iekārtu drošības pārvaldībā.

Šie ir trīs drošības incidenti, par kuriem autostāvvietu operāciju laikā ziņojusi ASV Ķīmiskās drošības komisija (CSP), un gūtās atziņas, lai nākotnē novērstu līdzīgus negadījumus:


1 / 02: 40 200. gada 1 3. martā 1 BP Amoco Polymers, NC korporācijas avārijas tvertne Augusta, Džordžijas štatā, izraisīja termālo sabrukuma pārspiediena eksplozija, kurā gāja bojā trīs cilvēki.

Negadījuma laikā trīs darbinieki mēģināja atvērt karstās kausēšanas plastmasas procesa tvertnes - polimēru savākšanas tvertnes - gala pārsegu, kas paredzēts dažu plastmasas atkritumu pārstrādei, kuri ir daļēji aktivizēti tā ķīmiskajos reaktoros braukšanas un stāvēšanas laikā. . Darbinieki tika nogalināti, kad pārsprāga daļēji aizskrūvēts gala vāciņš un izmeta izkausētu plastmasu. Strūklas&# 39 enerģija izraisīja tuvumā esošā cauruļvada plīsumu, aizdedzinot karstu šķidrumu, kas plūda no cauruļvada, kas pēc tam veidoja tvaika mākoni un aizdegās.

CSP izmeklēšanā tika noskaidrots, ka 12 stundas pirms negadījuma darbinieki mēģināja iedarbināt automašīnu, kas tika apturēta dažu ekstrūtora nepareizu darbību dēļ lejpus reaktora, kā arī liela daudzuma izejvielu, kas nebija pilnībā reaģējusi, dēļ. tika nosūtīts polimēra reģenerācijas tvertnē. Karsta un izkususi plastmasa turpina ķīmiski reaģēt polimēra reģenerācijas tvertnē un sāk sadalīties, veidojot gāzi, kuras dēļ polimērs tvertnē burbuļo un uzbriest, galu galā piepildot visu tvertni. Izplešanās spiediens nospiež polimēru uz cauruļvadiem, kas savienoti ar tvertni, ieskaitot parastos un avārijas izvades cauruļvadus. Iekļūstot caurules iekšpusē, plastmasa sacietē, atdziestot un aizsprostojot caurules&ieeju. Cauruļvada gāzes nespēja izplūst izraisīja polimēru uzglabāšanas tvertnes spiedienu. CSP arī atklāja, ka BP Amocro&# 39 procesa bīstamības analīze (PHA) un procesa drošības informācija par polimēra glabāšanas tvertnes projektēšanas bāzi un darbības principiem nebija pietiekama.Hot Tags: bez metāla balonu tvertņu lokautu ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu