sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Pārslēdziet elektriskās drošības bloķēšanu

Pārslēdziet elektriskās drošības bloķēšanu

Daļas Nr .: WSL31 sienas slēdža pogas bloķēšana a) Izgatavota no caurspīdīga augstas izturības stikla sveķu datora materiāla. b) Viegli uzstādīt, vienkārši ielīmējiet to uz slēdža skapja. c) Izmanto ķīmiskās rūpniecības, elektrostaciju, tērauda, ​​darbnīcu un citu iekārtu tehniskās apkopes drošības aizsardzībai. d) Tas ir piemērots pārslēgšanas slēdzim vai rūpnieciskajam elektriskajam slēdzim, kura ārējais izmērs ir mazāks par 65 mm.

Apraksts

Daļas Nr .:WSL31

Sienas slēdža pogas bloķēšana

a) izgatavots no caurspīdīga augstas izturības stikla sveķu PC materiāla.

b) Viegli uzstādīt, vienkārši ielīmējiet to uz slēdža skapja.

c) Izmanto ķīmiskās rūpniecības, elektrostaciju, tērauda, ​​darbnīcu un citu iekārtu tehniskās apkopes drošības aizsardzībai.

d) Tas ir piemērots pārslēgšanas slēdzim vai rūpnieciskajam elektriskajam slēdzim, kura ārējais izmērs ir mazāks par 65mm.

Daļas Nr.

Apraksts

WSL31

Izmērs80 mm × 80 mm × 60 mm

Mūsu slēdža elektriskās drošības bloķētājs, kas īpaši izveidots atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, ir izgatavots no viena no profesionāliem lokauta izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotā slēdža elektriskās drošības lokauts, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: slēdža elektriskās drošības lokauta ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu