sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Avārijas apturēšanas spiedpogas cilindrs

Avārijas apturēšanas spiedpogas cilindrs

Daļas Nr .: SBL03-1 Avārijas apturēšanas pogas bloķēšana a) Izgatavota no izturīga caurspīdīga datora. b) tas aizliedz piekļuvi slēdzim vai vadībai. c) Zirgu izstādes formas pārskata pamatni var izmantot uz paceltām datu plāksnītēm un uzstādīšanu ārpus centra, lai turētu rotējošās slēdža pogas.

Apraksts


Daļas Nr .:   SBL03-1

Avārijas apturēšanas pogas bloķēšana

a) Izgatavots no izturīga caurspīdīga datora.

b) tas aizliedz piekļuvi slēdzim vai vadībai.

c) Zirgu izstādes formas pārskata pamatni var izmantot uz paceltām datu plāksnītēm un uzstādīšanu ārpus centra, lai turētu rotējošās slēdža pogas.

d) ir paredzētas pogām līdz 50 mm diametram un 45 mm augstumam.

e) der gan 30,5 mm, gan 22 mm diametra slēdžiem.

 

Daļa Nr.

Apraksts

SBL03-1

Pieņem slēdzenes važas ar diametru līdz 8 mm.4 拷贝.jpg


SBL03-1_02

LOTO izolācijas ierīce

Enerģijas daudzums, kas var saglabāties pēc ierīces izolēšanas. Piemēram, enerģija, ko satur atspere, spararats, spiediena šķidrums vai gāze, kondensators vai svars.

Izolācijas ierīce

Mehāniska ierīce, kas novērš bīstamas enerģijas un materiālu nodošanu vai atbrīvošanu. Piemēram: ķēdes atvienošanas slēdzis, strāvas vai drošības slēdzis, cauruļvada vārsts, aklā plāksne, mehāniskais bloks, līdzīga ierīce enerģijas izolēšanai.

Pārbaude / pārbaude

Pārbaudiet sistēmas vai aprīkojuma izolācijas efektivitāti (piemēram, pārbaudiet, vai ir noņemti bloķēšanas elementi vai citi izolācijas šķēršļi).

Pienākumi un atbildības

Uzņēmuma aprīkojuma nodaļa ir atbildīga par šī koda formulēšanu un uzturēšanu, lokauta tagouts vadību un novērtēšanu, un kvalitātes, drošības un vides aizsardzības departaments nodrošina uzraudzību, konsultācijas un atbalstu šī kodeksa ieviešanā.

Katra vienība ir atbildīga par bloķēšanas tagout procedūru pārvaldību un ieviešanu savas darbības ietvaros un nodrošina resursus.


Hot Tags: Avārijas apturēšanas spiedpogas cilindrs

Nosūtīt pieprasījumu