sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Sienas slēdža pogas bloķēšana

Sienas slēdža pogas bloķēšana

Daļas Nr .: WSL21 Sienas slēdža pogas bloķēšana a) Izgatavota no caurspīdīga augstas izturības stikla sveķu datora materiāla.

Apraksts

Daļas Nr .:WSL 21

Sienas slēdža pogaBloķēšana

a)Izgatavots no caurspīdīga augstas izturības stikla sveķu datora materiāla.

b)Pastāvīgi uzstādīts uz sienas slēdža vai slēdža un citām elektriskām ierīcēm, lai darbotos, jums ir jāatver slēdzene.

c)Noņemama pamatne un sānu daļas.Cauruma dizains abās pusēs, var arī nofiksēt spraudni pie sienas, to nav viegli izvilkt.

d)Var nostiprināt, pieskrūvējot skrūves vai 3 M abpusējas lentes.

Daļas Nr.

Apraksts

WSL 21

Pamatnes izmērs: 75 mm × 75 mmGG amp;88 mm × 88 mm

Mehāniskās aizsardzības mērķis un metode


Mērķis: kontrolēt ar darbu saistītos draudus, izmantojot sistemātisku plānu, lai visām mašīnām nodrošinātu un uzturētu atbilstošus aizsardzības pasākumus, pārsegus, bloķēšanas un līdzīgus aizsardzības pasākumus.

Aizsargierīce - aizsargierīce, ko izmanto, lai aizsargātu pret dažādiem apdraudējumiem, ieskaitot pakļaušanu rotējošām vai vibrējošām mašīnu daļām, apsildāmām mašīnu detaļām, elektriskām elektriskajām, infrasarkanajām utt.

Bloķēšana - ierīce, ko izmanto, lai novērstu tādas mašīnas darbību, kurai nav pienācīgas aizsardzības.

Iepriekš minētais profesionālais skaidrojums nav ļoti garlaicīgs wow, vienkārši sakot, mehāniskā aizsardzība ir paredzēta, lai novērstu pārvietošanās iespējamos draudus, metode ir aizsargāt un bloķēt.

Prasības mehāniskai aizsardzībai

Mehāniskajām iekārtām jābūt četrām četrām:

Kur ir ritenis, tur ir kapuce

Katrai vārpstai ir sava uzmava

Katram galdam ir savs tvertne

Kur ir caurums, tur ir vāks

Bloķējiet ierakstu LOTO


Piemērojams visām mašīnām mondelez rūpnīcā, visam mondelez personālam, piemēram, darbiniekiem uz vietas, piegādātājiem utt. Uz visu apkopi, ražošanas tīrīšanu, apkopi un fiksētā apvalka noņemšanu stingri jāattiecina lokauta procedūras. Bloķēšanas tagouts tiek veikts, lai izvairītos no ievainojumiem personālam nejaušas mehāniskas elektrifikācijas, ieslēgšanās vai uzkrātas enerģijas nejaušas izdalīšanās dēļ.

Mūsu sienas slēdža pogas bloķēšana, kas speciāli izstrādāta atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, ir izgatavots no viena no profesionālajiem lokautu izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotās sienas slēdža pogas lokauts, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: sienas slēdža pogas lokauta ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu