sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Portable tērauda drošības lokauts Box

Portable tērauda drošības lokauts Box

Daļa Nr.: LK21 Portable tērauda drošības lokauts Box) Made no virsmas augsttemperatūras smidzināšanas plastmasas apstrādes tērauda plāksnes un neilona nerūsējošā tērauda rokturi. b) ierīces dizains atslēgu krātuves, kad jāslēdz liela mēroga iekārtas. c) var izmantot kā mini portatīvo lokauts kastē, var izmitināt vairākiem...

Apraksts

Daļa Nr.: LK21

Portable tērauda drošības lokauts Box

)      Izgatavots no virsmas augstas temperatūras, izsmidzinot plastmasas apstrādes tērauda plāksnes un nerūsējošā tērauda neilona rokturi.

b)      Atslēgu krātuves, kad liela mēroga iekārtas slēgtas ierīces dizains.

c)      Var izmantot kā mini portatīvo lokauts kastē, var izmitināt vairākiem tagout, hasps, mazā lokauts utt.

d)     Dubultā funkcija: sienas stiprinājuma veids vai portatīvo.

e)      Integrēta veikala telpas var izmitināt 12 piekaramās dežurējošais virsnieks vai simtiem atslēgas scatteredly.

f)       Līdz pat 14 darbinieki var fiksēt to tajā pašā laikā.

g)      Var pielāgot citās krāsās.

 

Daļa Nr.

Apraksts

LK21

162mm(W)×259mm(H)×85mm(D)Speciāli saskaņā ar īpašajām prasībām, mūsu pārnēsājamo sarkano grupas atslēgas kastē, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotus pārnēsājamo sarkano grupas lodziņu Fiksēt par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu portable tērauda drošības lokauts kaste, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY, kas speciāli izstrādāta. Esat laipni aicināti lokauts vairumtirdzniecības pielāgotus portatīvo tērauda noslēdzamu kasti, kas par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.
Hot Tags: Portable tērauda drošības lokauts rūtiņu ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu