sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Drošības bloķēšanas kaste ar piekaramo atslēgu

Drošības bloķēšanas kaste ar piekaramo atslēgu

Daļas Nr .: LK01 portatīvā grupas slēdzenes kārba a) Izgatavota no virsmas apstrādes ar augstu temperatūru plastmasas apstrādes tērauda plāksnes un nerūsējošā tērauda neilona roktura. b) Vairāki cilvēki vienlaikus var aizslēgt svarīgās daļas, var novietot 12 、 13 piekaramās atslēgas. c) Var izmantot kā nelielu portatīvo bloķēšanas lodziņu, var uzņemt vairākas tagouts, hasp, mini lockout utt. d) etiķetes ziņojums angļu valodā. Citas valodas var izgatavot pēc pasūtījuma. Daļas Nr. Apraksts LK01 Izmērs: 230 mm (W) × 155 mm (A) × 90 mm (D) LK02 Izmērs: 230 mm (W) × 155 mm (H) × 90 mm (D)

Apraksts

Daļas Nr .:   LK 01

Iesp ē jama grupas slēdzenes kaste

a) Izgatavots no plastmasas apstrādes tērauda plāksnes no augstas temperatūras izsmidzināšanas un nerūsējošā tērauda neilona roktura .

b) Vairāki cilvēki vienlaikus var aizslēgt svarīgās daļas, var novietot 12 13 piekaramās atslēgas.

c) var izmantot kā mini pārnēsājamu bloķēšanas lodziņu, var uzņemt vairākas tagouts, hasp,   mini lokauts utt.

d) etiķetes ziņojums angļu valodā. Citas valodas var izgatavot pēc pasūtījuma .

 

Daļas Nr.

Apraksts

LK 01

Izmērs:   230 mm (R) × 155 mm (A) × 90 mm (D)

LK 02

Izmērs:   230 mm (R) × 155 mm (A) × 90 mm (D)

Bloķēšanas tagouts - lai pārņemtu maiņu

Personisko slēdzeņu nodošana

Ja tiek pieņemta personīgā bloķēšana, ja darbs netiek pabeigts maiņas laikā vai personālam pirms darba pabeigšanas jāpamet rūpnīca, par to jāinformē maiņas darbinieki vai viņu līnijas vadītāji. Maiņu darbiniekiem vai līniju uzraugiem ir jāizdara lokauts, pirms maiņu darbinieki atbloķē un aiziet no rūpnīcas, un tad maiņu darbinieki var atbrīvot personīgās slēdzenes.

Pēctecis vispirms nofiksējas un tiek atbloķēts pēc maiņas.


Kolektīva slēdzenes nodošana

Teritoriālās vienības

1. Kad darbs nav pabeigts, mainot maiņu, teritoriālās vienības kolektīvo slēdzeni, individuālo slēdzeni un "bīstamu aizliegtu darbību" talantu nevar atcelt.

2. Pēctecim vispirms ir jānoslēdz teritoriālās vienības kolektīvās bloķēšanas kaste ar personīgo slēdzeni, un pēc tam personīgo slēdzeni var atbrīvot ar pārsūtīšanu.

Celtniecības vienība

Maiņas persona vispirms gaida pēcteci, lai vispirms bloķētu apanāžas vienības bloķēšanas kasti, maiņas persona var noņemt tās individuālo slēdzeni.

Pirms būvniecības vienības personāla aiziešanas no vietas, par būvniecības vienību atbildīgā persona un viss būvniecības personāls noņem no pakļautās vienības personisko slēdzeni un kolektīvo slēdzenes kasti ar zīmi "bīstami aizliegta darbība".

Ja darbs turpināsies vairākās maiņās, persona, kas atbild par teritoriālo vienību un celtniecības vienību, var ļaut turpināt aizslēgt personīgo drošības slēdzeni, un darba ņēmējs nedrīkst aizslēgties, kamēr nav saņēmis atļauju no personas, kas atrodas pirms iziešanas no vietnes.


Hot Tags: Drošības bloķēšanas kaste ar piekaramo atslēgu

Nosūtīt pieprasījumu