sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593

Lock Box Mini plastmasas sienu sienas

Sienas uzstādīts Mini plastmasas sienu Lock Box izgatavoti no plastmasas inženierzinātņu plastmasa ABS un materiālu, datoru bloķēšanas sliedēm var izmitināt līdz 8 piekaramās un spraugas priekšējos ļauj atslēgas ir jāiekļauj, kad kaste ir bloķēta. Izmantot vienu slēdzeni katra enerģijas kontroles punktu un ieliek atslēgas lokauta...

Apraksts

Lock Box Mini plastmasas sienu sienas


Izgatavotas no plastmasas inženierzinātņu ABS un PC plastmasas

Bloķēšanas sliedēm var izmitināt līdz 8 piekaramās un spraugas priekšējos ļauj atslēgas ir jāiekļauj, kad kaste ir bloķēta.


Izmantot vienu slēdzeni katra enerģijas kontroles punktu un vietu atslēgas lokauts lodziņā. Katram darbiniekam pēc tam novieto savu slēdzenes uz lodziņa, lai novērstu nesankcionētas piekļuves.


Katrs darba ņēmējs saglabā ekskluzīvā kontroli, ievietojot savu slēdzenes lokauts kastītē darbu slēdzeņu atslēgas.

 

 

 

Daļa Nr.

Apraksts

LK31

Mini sienas plastmasas grupas lokauts


Īpaši izstrādātas saskaņā ar īpašajām prasībām, mūsu sienas mazā plastmasas sienu lodziņu Fiksēt, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Jums ir apsveicami vairumtirdzniecības pielāgotus sienas uzstādīts mini plastikāta sienas bloķēšanas kastē par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.
Hot Tags: sienas mazā plastikāta sienas bloķēšanas rūtiņu ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu