sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Augstas kvalitātes uzrakstāma alumīnija drošības bloķēšana

Augstas kvalitātes uzrakstāma alumīnija drošības bloķēšana

Detaļas Nr .: LAH02 Ar alumīnija marķējumu bloķējošā skava LOCKOUT TAGO HASP vienlaicīgi apvieno standarta zibspuldzes un birkas priekšrocības. Anodēts alumīnija sakausējums. Vienā ērtā izstrādājumā apvienojiet lokautu tagu un drošības pakešu priekšrocības. Komplektā ar labu redzamību, atkārtoti izmantojamu rakstīšanas ...

Apraksts

Daļas Nr .:   LA H0 3

Alumīnija lokauts hasp

a) izgatavots no anodēta alumīnija sakausējuma.

b) ar aizsērēšanas fiksatoriem,   ļaujot izmantot vairākas piekaramās atslēgas, izolējot vienu enerģijas avotu.

c) ar labu redzamību,   atkārtoti lietojama drošības etiķete,   pieņem zīmuli,   pildspalvveida pilnšļirce vai marķieris atkārtotai lietošanai.

d) etiķeti un krāsu var izgatavot pēc pasūtījuma.

 

Daļa Nr.

Apraksts

LA H0 3

Kopējais izmērs: 75 mm × 189 mm, pieņemiet ne vairāk kā 8 piekaramās slēdzenes ..

Tagout lokauta gadījuma izpēte1

1. gadījums

Apraksts: Lielbritānijas pipera alfa iekārta ir viena no produktīvākajām naftas platformām ziemeļjūrā, un 12 gadu laikā kopš tās pabeigšanas Apvienotā Karaliste ir guvusi milzīgu peļņu. Bet 1988. gada 6. jūlija naktī uz platformas notika virkne lielu sprādzienu, izraisot simt tonnu naftas platformas nogrimšanu jūras gultnē. Tikai pusotras stundas laikā dzīvību zaudēja 167 cilvēki. Tas bija viens no pasaules sliktākajiem jūras platformas sprādzieniem.

Kas notika: kā rezerves sūknis tika iesākts sūknis ar noņemtu pārspiediena vārstu, bez enerģijas izolācijas, Lockout tagout, un sašķidrinātā naftas gāze noplūda no izolācijas plāksnes, izraisot eksploziju.

Kā uzlabot: trīs gadus pēc katastrofas sākotnējās alfa platformas tuvumā tika uzcelta jauna urbšanas platforma - bravo platforma. Platforma tika aprīkota ar labāku enerģijas izolācijas sistēmu, kurai sekoja Lockout tagout procedūra un licencēšanas režīms, un tā kļuva par drošāko urbšanas platformu ziemeļjūrā tajā laikā.


2. gadījums

Nelaimes gadījuma apraksts: jāremontē tekstilrūpnīcas hidrauliskais pacēlājs. Apkopes personāls atbalsta pacēlāju ar koka nūjām un dodas apkopes veikšanai. Apkopes laikā, kad apkopes personāls pievilka hidrauliskās skrūves, kairinošais šķidrums noplūda un izšļakstījās uz apkopes personāla sejas. Apkopes personāls, ja apkārt esošie priekšmeti nejauši neredz nūju, paceltais pazaudētais balsts skāra apkopes personālu.

Negadījuma cēlonis: apkopes personāls neizmantoja efektīvu paņēmienu, lai atbalstītu pacēlāju, izmantoja tikai pagaidu atbalsta materiālus; Hidrauliskā sistēma hidraulisko enerģiju rezervē iekārtas uzturēšanas naudu nekontrolē.

Uzlabojums: hidrauliskā pacēlāja tehniskajai apkopei jāizmanto drošs un stingrs atbalsts; Hidrauliskās sistēmas spiediens jāpielāgo uz 0. Lai atbrīvotu uzkrāto hidraulisko spiedienu un izolētu hidraulisko enerģiju; Autoserviss izslēdz slēdžus hidrauliskajā sistēmā.


Hot Tags: Augstas kvalitātes uzrakstāma alumīnija drošības bloķēšana

Nosūtīt pieprasījumu