sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Ar etiķeti Snap on Red Lockout Hasp

Ar etiķeti Snap on Red Lockout Hasp

Alumīnija bloķēšanas avots a) Izgatavots no anodēta alumīnija sakausējuma. b) ar aizsērēšanas drošām cilpām, kas ļauj izolēt vienu enerģijas avotu, izmantojot vairākas piekaramās atslēgas. c) ar labu redzamību un atkārtoti lietojamu drošības marķējumu, ar kuru var atkārtoti uzrakstīt zīmuli, pildspalvu vai marķieri. d) etiķeti un krāsu var izgatavot pēc pasūtījuma.

Apraksts

Daļas Nr .: LAH03

Alumīnija lokauts hasp

a) izgatavots no anodēta alumīnija sakausējuma.

b) ar aizsērēšanas drošām cilpām, kas ļauj izolēt vienu enerģijas avotu, izmantojot vairākas piekaramās atslēgas.

c) ar labu redzamību un atkārtoti lietojamu drošības marķējumu, ar kuru var atkārtoti uzrakstīt zīmuli, pildspalvu vai marķieri.

d) etiķeti un krāsu var izgatavot pēc pasūtījuma.

 

Daļa Nr.

Apraksts

LAH03

Kopējais izmērs: 75 mm × 189 mm, pieņemiet ne vairāk kā 8 piekaramās slēdzenes ..Vairāku spēlētāju kļūda

Nelaimes gadījumu vēsture:

2009. gada aprīlī Qingdao 400 t presēšanas lokšņu metāla darbnīca Uzņēmuma darbības apgabali, preses padeves stacija un sānu aizmugure nākamajai stacijai, sānu padeve Preses dubultā slēdža darbības iekārta, 400 t prese, štancēšanas procesā pelējums, saspiežot labo apakšdelmu un aizbīdot sānu pret B, barošanas nozares un biznesa vadītāji tiks ievainoti. B strādnieks tiks nosūtīts uz slimnīcu.

Negadījuma cēlonis:

1400t preses drošības aizsardzības pasākumi ir samērā nepilnīgi, tas ir galvenais avārijas iemesls.

2 400 tonnu presēšanas iekārtas spiediena samazināšana mirst, kad materiālais darbinieks B ir nelikumīgs iekārtas iekšējā darbībā, ir nopietns darbības pārkāpums, ir galvenais nelaimes iemesls.

Kad preses iekārtas darbinieks A nospiež dubultās saites slēdzi, lai nospiestu un aizvērtu presformu, fotoelektriskā aizsardzība liek iekārtai vienreiz pārtraukt darbu. Iekraušanas strādnieks A vēlreiz nospieda dubultā slēdža darbību, neapstiprinot aprīkojuma un personāla drošību, izraisot negadījumu, kas ir nopietns noteikumu pārkāpums un ir galvenais avārijas iemesls.

3.B agrīnā posmā bija elektriskās metināšanas operators. 2009. gada aprīlī viņš tika pārcelts uz 400T preses palīgoperatora amatu.

Galvenie pienākumi:

Ja operators, saukts par sauli, neapstiprina 1.400t preses drošību, viņš ievēro Lockout tagout likumu un uzņemas galveno atbildību par negadījumu.

2. Operāciju maiņas preses mašīnas monitoru duana jāuzņemas tieša vadības atbildība par nopietniem personāla noteikumu un noteikumu pārkāpumiem un uzraudzības trūkumu.

3. operācijas direktors un drošības dienesta darbinieks li mou privāti noorganizēja personālu bez aprīkojuma pasta sertifikāta, lai tas darbotos pastā, nelegālā komandējumā, uzņemtos tiešu vadības atbildību;

4. Departamenta priekšnieks zhao, drošības li, ražošanas tehnoloģijas liu un citi darbinieki un padotie par nopietniem pārkāpumiem, uzraudzība nav ieviesta, jāuzņemas vadības atbildība;

5. Ja vienību vadītāju, piemēram, yue un Zheng, drošības vadības ietekme netiek kontrolēta, uzņemieties vadības un vadības atbildību.

Brīdinājums par negadījumu:

1. Lielām iekārtām ir nepieciešams, lai kopā strādātu vairāk nekā viena persona, un vairāk nekā vienai personai ir jāstrādā kopā, jārūpējas par otru, jāatgādina viens otram un jāsaskaņo savā starpā. Ejot katrs savu ceļu, ejam katrs savu ceļu, ejam katrs savu ceļu, nevar ne paveikt savu darbu, ne arī nodrošināt mūsu drošību.

2. Štancēšanas iekārtām, kuras pārvalda vairāki cilvēki, jābūt aprīkotām ar vairākiem dubultiem slēdžiem, un vienam un tam pašam personālam ir jābūt globālai koncepcijai, bez domāšanas paralīzes, bezrūpīgam.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu marķēto snap uz sarkanā lokauts hasp, ko izgatavojis viens no profesionāliem lokauta izstrādājumu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts vairumtirdzniecībā pielāgotās marķētās snap uz sarkanās lokauts hasp, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs arī piedāvājam bezmaksas paraugu.
Hot Tags: marķēts snap uz sarkanā lokauta hasp ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu