sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Neilona lokauts aizbīdni

Neilona lokauts aizbīdni

Daļa Nr.: NH01 neilona lokauts aizbīdnis Nonconductive lokauts hasps ir izņēmuma elektriskās izolācijas īpašības un ir izgatavotas no rednylon materiāla. Katrā aizšaujamās bultas var izturēt līdz 1000 lbs, tomēr sver tikai 1 oz. Nonconductive lokauts aizbīdni ir izgatavota no izolācijas neilona. Aizbīdni ir sarkans...

Apraksts

Daļa Nr.: NH01

Neilona lokauts aizbīdni
Hasps nonconductive lokauts ir izņēmuma elektriskās izolācijas īpašības un ir izgatavotas no rednylon materiāla. Katrā aizšaujamās bultas var izturēt līdz 1000 lbs, vēl sver tikai 1 oz.

Nonconductive lokauts aizbīdni ir pilnībā izgatavota no izolācijas neilona. Aizbīdni ir sarkanā krāsā un tur no 1-6 piekaramās, ļaujot lietotājiem pareizi lokauts aprīkojumu un novērstu nejaušu darbību.

Non-vadošs un ķīmisko izturīgs spēku un izturību.

Attiecas uz elektriskās strāvas izolāciju un slēdzenes, augsta prasība kodīgas vai sprādziena proofplaces.

Atļaut vairākas piekaramās jāizmanto, kad izolē vienu enerģijas avotu

Daļa Nr.

Apraksts

NH01

Kopējais izmērs: 43 mm * 173 mm (7" H x 1 3/4" W)

Saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu neilona lokauts aizbīdni, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY, kas speciāli izstrādāta. Jums ir apsveicami, lai pielāgotu vairumtirdzniecības neilona lokauts aizbīdni par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: neilona lokauts aizbīdni ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, brady neilona aizbīdni, nonconductive lokauts aizbīdni

Nosūtīt pieprasījumu