sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593

Plastmasas aizbīdni lokauts

Daļa Nr.: NH04/NH05 plastmasas aizbīdni lokauts lokauts tagout bīdāmās neilona aizbīdni lokauts aizšaujamās bultas tiek ievietota izmantojot izolējošus punktu un katra persona, kas veic apkopi darbu piešķir un nofiksējas vietā savu unikālo individuāli keyed slēdzeni ar lokauts aizbīdnis. Plastmasas...

Apraksts

Daļa Nr.: NH04/NH05

Plastmasas aizbīdni lokauts
Lokautstagoutbīdāmās neilonaaizbīdnis
Lokauta aizšaujamās bultas tiek ievietota izmantojot izolējošus punktu un katra persona, kas veic apkopi vai servisa darbu piešķir un nofiksējas vietā savu unikālo individuāli keyed slēdzeni caur lokauts aizbīdnis.

Izgatavots no neilona Non vadošs plastmasas aizbīdnis lockoutare.

Nodrošina katra darba ņēmēja drošību kā enerģiju nevar atjaunot, kamēr thework ir pabeigta un visu piekaramās tiek noņemtas.

4 caurumu slīdni lokautu dizainers haspwith 3 mm or6 mm skava diametru.

Krāsas un uzlīmes var būt pasūtījuma izgatavotu.

Daļa Nr.

Apraksts

NH04

Neilona aizbīdni skava dia 3mm, kopējais lielums: 61 mm * 107 mm

NH05

Neilona aizbīdni skava dia 6mm, kopējais lielums: 61 mm * 108 mm

Īpaši izstrādātas saskaņā ar īpašajām prasībām, mūsu plastmasas aizbīdni lokauts, ko iesniedza viens no profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY. Esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgotus plastmasas aizbīdni lokauta par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Hot Tags: plastmasas aizbīdni lokauts ražotājiem Ķīnas piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus, lēti, cena, ražots Ķīnā, bezmaksas paraugs, neilona aizbīdni, 3 diametra skava aizbīdni lokauts, bīdāmās neilona aizbīdni

Nosūtīt pieprasījumu