sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Slēdžu slēdža bloķēšanas komplekti

Slēdžu slēdža bloķēšanas komplekti

Daļas Nr .: LG31 elektriskās bloķēšanas komplekts a) Tā ir ļoti ērta rokassomiņa. b) nēsājot visu piemērotu drošu drošības bloķēšanas aprīkojumu, kas ir mazs izmērs.

Apraksts

Daļas Nr .: LG31

Elektriskās bloķēšanas komplekts

a) Tā ir ļoti ērta rokassomiņa.

b) nēsājot visu piemērotu drošu drošības bloķēšanas aprīkojumu, kas ir mazs izmērs.

 

Ieskaitot:

1.Lockout soma (LB31) 1PC;
2.Lockout birka (LT02) 10PCS;
3.Drošības piekaramā atslēga (P38S-RED) 1PC;
4.Alumīnija piekaramā atslēga (ALP38) 1PC
5.Laucēja bloķēšana (CBL11) 1PC;
6.Breaker lokauts (CBL12) 1PC;
7.Laucēja bloķēšana (CBL13) 1PC;
8.Lockout hasp (SH01) 1PC;

Neizslēdziet aprīkojumu

Nelaimes gadījumu vēsture:

2004. gada maijā uzņēmuma darbnīcas intern guo aprīkojuma palaišanas atkļūdošanas, lēnas darbības procesā atklāja, ka tērauda plāksnē ir piemaisījumi, kurus ir nelikumīgi noslaucīt, kā rezultātā nejauši labā roka iekļūst iekārtā, labā roka tika izspiesta un salauzta. Viņu steidzās uz slimnīcu.

Negadījuma cēlonis:

1. Tiešais negadījuma iemesls ir tas, ka guns nelikumīgi noslaucīja mašīnu Lockout tagout apstākļos.

Nelaimes gadījumu atbildība:

1. Negadījumu izraisīja Guo noteikumu pārkāpums, un viņš galvenokārt ir atbildīgs par negadījumu.

2. Grupas vadītājs, drošības inspektors un biznesa nodaļas apakšnozare savlaicīgi nepārbauda un neaptur likumu un noteikumu pārkāpumus notikuma vietā, kas ir netiešais negadījuma iemesls, un ir atbildīgs par vadību.

Brīdinājums par negadījumu:

1. Ikvienam, kurš atrodas jebkurā situācijā, ir jārīkojas saskaņā ar normatīvajiem aktiem, nevajag akli riskēt ar nelikumīgu darbību, jebkura tūlītēja nelikumīga rīcība var izraisīt sliktus rezultātus.

2. Šajā gadījumā operators pārkāpj iekārtas ekspluatācijas noteikumus un ieiet iekārtā, pārkāpjot noteikumus. Neveicot nekādus profilaktiskus pasākumus, operators bez atļaujas noslauka rotējošo mašīnu, izraisot negadījumus.

3. Personālam visos ražošanas pieredzes līmeņu līmeņos vispirms ir jāievieš drošība un patiesībā jāpanāk drošība. Ja drošība tiek iepriekš apsvērta un uzmanība tiek pievērsta pārkāpumu kontrolei, no negadījumiem var izvairīties.

Hot Tags: ķēdes pārtraucēja lokauta tagout komplektu ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu