sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Jostasvietas drošības soma

Jostasvietas drošības soma

Detaļas Nr .: LB21 Personīgais bloķēšanas maisiņš Lockout vidukļa soma Šis bloķēšanas maisiņš ir viegls un viegli nēsājams vai valkājams ar regulējamām vidukļa siksnām. Jūs to aizpildāt, izvēloties ķēdes pārtraucēja bloķēšanu, drošības piekaramās atslēgas, elektriskos bloķētājus utt. Vienkārši izveidojiet savu komplektu !! Izgatavoti no...

Apraksts

Daļas Nr .:   LB21

S afety vidukļa soma

a) izgatavots no ūdensnecaurlaidīga poliestera auduma.

b) viegls, viegli nēsājams vai valkājams ar regulējamām jostas siksnām.

c) var pielāgot zīmi uz lokauta maisa virsmas.

 

Daļas Nr.

Apraksts

LB21

200 mm (L) × 130 mm (A) × 55 mm (W)

 

Elektrisko iekārtu bloķēšana

Elektrisko iekārtu personiska bloķēšana.

Veicot elektroiekārtu apkopi, elektroiekārtu operatoram jāveic bloķēšana un uzskaite. Ja nepieciešams pārtraukt citu iekārtu apkopi, iesaistītās elektroiekārtas aizslēdz un uzskaita elektroiekārtu operators, bet atslēgu ieslēdz teritorijas kolektīvajā bloķēšanas kastē.

Elektriskais aprīkojums tiek bloķēts kolektīvi.

Kad tiek pieņemta kolektīvā bloķēšana, atslēgu ievieto kolektīvās bloķēšanas kastē, un elektroiekārtu apkopes personāls bloķē kolektīvo bloķēšanas kasti. Nav tāda stāvokļa kā elektriskā slēdža skapja slēdzene, slēdža skapja atslēga kā kolektīvās atslēgas slēdzene, slēdzene kolektīvās slēdzenes kārbā, slēdza skapja durvis uz brīdinājuma zīmes.

Elektrisko iekārtu izolācijas instrukcijas.

Galvenais barošanas slēdzis ir elektriskās piedziņas iekārtas galvenais bloķēšanas punkts, un pievienoto vadības ierīci, piemēram, lauka ieslēgšanas / apturēšanas slēdzi, nevar izmantot kā bloķēšanas punktu. Ja spriegums ir zemāks par 220 V un strāvas padeve ir savienota ar spraudni, izvelciet spraudni var uzskatīt par efektīvu izolāciju, piemēram, ja spraudnis neatrodas personāla redzamības zonā, tas ir jābloķē kontaktdakšā vai iekļaušana sarakstā. Ja ķēde LIETO drošinātāju / releju vadības paneļa barošanas režīmu un to nevar aizslēgt, drošinātājs ir jānoņem un jāpakar zīme "bīstama / aizliegta darbība".


Hot Tags: Jostasvietas drošības soma

Nosūtīt pieprasījumu