sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Pārnēsājama drošības loto instrumentu soma

Pārnēsājama drošības loto instrumentu soma

Daļas Nr .: LB02 P ersonāla lokauta soma Izmantojot šo instrumentu somu, jūs varat izvēlēties vajadzīgās drošības piekaramās atslēgas un piederumus. Izgatavojiet savu LOTO produktu komplektu! Izgatavots noMade izgatavots no izturīga ūdensnecaurlaidīga neilona auduma。 Ar divām siksnām un plecu siksnu. Var izgatavot zīmi uz lokauta maisa pēc pasūtījuma ...

Apraksts

Daļas Nr .:   LB02, LB03

S afety portatīvā bloķēšanas soma

a) Izgatavots no izturīga ūdensnecaurlaidīga neilona auduma.

b) Var izgatavot zīmi pēc pasūtījuma uz lokauta maisa virsmas.

c) Ar viegli nēsāmām rokas siksnām un plecu siksnu.

 

Daļas Nr.

Apraksts

LB0 2

350 mm (L) × 2 3 0 mm ( A) × 2 1 0 mm (W)

LB0 3

3 9 0 mm (L) × 2 9 0 mm (H) × 2 1 0 mm (W)

Pēc pārbaudes un tehniskās apkopes tiem, kas neveic atbloķēšanu laikā un ietekmē ražošanu, kritizē un izglīto par pirmo pārkāpumu un soda naudu 50 juaņas par otro pārkāpumu.


Tos, kas neizskata un neapstiprina un neapstiprina stingri saskaņā ar šo sistēmu un bez atļaujas ierīci atvieno nepamatoti, uzskata par nopietniem pārkāpumiem nodarbinātājas vienības noteikumiem un atlaiž no darba. Ja tiek izraisīts drošības negadījums, uzņēmumu atlaiž no darba un nodod tiesu institūcijai juridiskās atbildības izmeklēšanai, lai atgūtu zaudējumus, kas uzņēmumam radušies nelaimes gadījuma dēļ.


Ja neatļauta drošības slēdzeņu piešķiršana neizraisa negadījuma sekas, uzliek naudas sodu; ja sekas nav vēlamas, likumpārkāpēju atlaiž un nodod tiesu institūcijai juridiskās atbildības izmeklēšanai.


Tam, kurš aizņemas citas personas personisko atslēgu, tiek uzlikts naudas sods.


Ja rezerves atslēgas glabātājs nepilda vai pienācīgi nepilda savus pienākumus, tādējādi pazaudējot rezerves atslēgu, neradot nelabvēlīgas sekas, tā tiek atrasta vienreiz un tiek sodīta ar naudas sodu; Ja rezerves atslēga tiek izmantota atslēgas nelikumīgai atbloķēšanai, glabātājam vai atbloķētājam tiek uzlikts naudas sods. Ja rezerves atslēgu izmanto, lai nelikumīgi atslēgtu atslēgu, un tā izraisa negadījumus vai nelabvēlīgas sekas, aizbildni un personālu, kas atbild par administratīvo departamentu, sauc par pārvaldību, bet lietotāju - juridiski atbildīgu.


Tam, kurš bez atļaujas noņem enerģijas izolācijas brīdinājuma paneli, tiek uzlikts naudas sods.


Ja pārkāpuma komandiera augstāka vienība nespēj sodīt pārkāpuma komandieri, tā saskaņā ar likumu, kas aizsargā normatīvo aktu un disciplīnas pārkāpumus, norīko personu, kas ir atbildīga par vienību, un izmeklē personu, kas ir atbildīga par administratīvās atbildības nodaļa.


Īpaši izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu pārnēsājamā drošības loto instrumentu soma, kuru izgatavojis viens no profesionālajiem lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīts Ķīnā ražotā pielāgotā portatīvā drošības loto instrumentu maisiņa vairumtirdzniecībā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: portatīvo drošības loto instrumentu maisu ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu