sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Mazā slēga instrumentu soma

Mazā slēga instrumentu soma

Daļas Nr.: LB41 Drošības portatīvais slēguma maiss a) izgatavots no izturīga ūdensnecaurlaidīga neilona auduma. b) Vieglā svara un viegli nēsājiet vai nēsājiet. c) var pielāgot zīmi lo, Bag virsmas.

Apraksts

Daļas Nr.: Lb41

Asvafety Portatīvie Lockout Bag

irIzgatavots no izturīga ūdensnecaurlaidīga neilona auduma.

b) Vieglā svara un viegli nēsājiet vai nēsājiet.

c) var pielāgot zīmi lo, Bag virsmas.

 

Daļas Nr.

Apraksts

Lb41

240mm (L) ×160mm (H) ×100mm (W)

HAZOP-bīstamības un darbības analīze

Mezglu dalīšana: saskaņā ar dažādiem procesiem, tradicionālo sadalījumu ar galveno materiālu, kā kodols var pieņemt Eiropā, vai sadalīšana ar procesa vienību kā kodols, kas ir pakāpeniski populāra Ķīnā pēdējos gados. Mezgls ir piespiedu griešana procesa plūsmu ērtībai HAZOP analīzi. Lai gan HAZOP analīze ir ērta, analīzē nav vispārēja skatījuma.


Novirze izvēle: empīriskā metode (t. i., priekšroka novirzei tuvu sekām) tiek apvienota ar tradicionālo metodi (izvēle novirzei, kas ir tuvu cēloņa dēļ). Nepārtrauktiem procesiem 18 kopējās novirzes, kas ir jāanalizē, un 24 bieži novirzēm, kas jāanalizē intermitējošas operācijas tika atlasīti. Visi vadošie vārdi un parametri ir jēgpilni apvienoti, un 124 novirzes, kuras var būt nepieciešams analizēt, tiek iegūtas kā papildinājumi, kas ne tikai garantē analīzes kvalitāti, bet arī uzlabo efektivitāti, un tajā pašā laikā nodrošina analītiķa vispārējo līmeni.


Izraisīt meklēšanu: apkopo cēloņus bieži novirzes. Lai nodrošinātu analīzes kvalitāti, formulēt 8 principus cēlonis meklēšanu. Principā 8, ir garantija, ka sākotnējais cēlonis (dažreiz sauc par tūlītēju iemeslu) tiks atrasti, bet ir arī garantija, ka dažos īpašos gadījumos starpposma notikumi būs atļauts kā cēlonis, un ka starpposma notikumi tiks atspoguļoti analīzē.


Seku meklēšana: lai nodrošinātu analīzes kvalitāti, ir formulētas 9 principu meklēšana. 9. principā ir noteikts, ka tiek konstatētas galīgās nelabvēlīgās sekas, un dažos īpašos gadījumos var izmantot starpposma notikumus kā sekas. Principā arī 9 ir noteikts, kad analizēt aizsardzības pasākumu sekas pēc to aktivizēšanas, piemēram, drošības vārsta pacelšanās un bloķēšanas darbība.


Aizsardzības pasākumi: lai nodrošinātu analīzes kvalitāti, aizsardzības pasākumi meklē 3 principi ir formulēti, tiek ieviests neatkarīga aizsardzības slāņa koncepcija (IPL), un administratīvos pasākumus var izmantot kā aizsardzības pasākumus, un trauksmi var izmantot kā aizsardzības pasākumus. Izvairieties no aizsardzības pasākumiem, tikai apskatīt skaitu kvalitātes problēmas.


Riska novērtēšana: metodi aizsardzības slāņa analīzei izmanto, lai novērtētu negadījumu biežumu negadījumu scenārijos, lai sniegtu norādi komandai, lai izlemtu, vai riski ir pieņemami.


Ieteicamie pasākumi: garantēt analīzes kvalitāti, formulēt pasākumus 4 principiem, noteikumus efektīvus ierosinājumus un iespējamu efektīvu ierosinājumu, atšķirību starp Regulu, kad ir jāizmanto atsevišķs slānis kā ierosinājumu, arī precizē, kad veikt administratīvus pasākumus kā konsultācijas, lai nodrošinātu, ka pēc ieteikto pasākumu ieviešanas var samazināt risku līdz pieņemamam līmenim.

Hot Tags: Mazā slēga instrumentu soma

Nosūtīt pieprasījumu