sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Bradija Oša lokauta tagouts komplekts

Bradija Oša lokauta tagouts komplekts

Daļas Nr .: LG 41 elektriskās bloķēšanas komplekts a) Izgatavots no izturīga ūdensnecaurlaidīga neilona auduma. b) viegls, viegli nēsājams vai nēsājams. c) visa piemērota un droša drošības bloķēšanas aprīkojuma nēsāšana līdzi.

Apraksts

Elektriskās bloķēšanas un tagožas komplekts

Detaļas Nr .: LG 41

Elektriskās bloķēšanas komplekts

a) Izgatavots no izturīga ūdensnecaurlaidīga neilona auduma.

b) viegls, viegli nēsājams vai nēsājams.

c) visa piemērota un droša drošības bloķēšanas aprīkojuma nēsāšana līdzi.

Ieskaitot:

1. Lockout bag (LB4 1) 1 PC;

2. Drošības piekaramā atslēga (P 38 S-RED) 1 personālais dators;

3. Drošības piekaramā atslēga (PC175-RED) 1 personālais dators;

4. Bloķēšanas tags (LT 03) 12 PCS;

5. Pārslēgšanās pārtraukšana (CBL 32) 2 PCS;

6. Pārslēgšanās pārtraukšana (CBL 31) 1 personālajam datoram;

7. Lockout hasp (SH 01) 1 PC;

LG41

LG41_02Kartona kastes uzņēmuma drošības problēma

Mēs esam uzsvēruši, ka drošība ir galvenā uzņēmuma ražošanas prioritāte!

Tomēr plkst. 1: 10 PM 30 vīrieša strādnieka&# 39 labā roka nejauši iestrēga rūpnīcas&kastes grozāmajā mašīnā # Apstrādes cehs Zhangliang Road, Qiaocheng District, Bozhou City.

1 Tagouts lokauts

Lockout Tagout nozīmē, ka ikvienam, kurš ieiet jebkurā flekso, griezēja vai flīžu līnijas daļā un tās komponentos, vispirms ir jānospiež avārijas apturēšanas poga vai apturēšanas poga un jāpieslēdz pareizi identificētā" lock" aizslēdziet šo vietu. Nebloķējiet ieslēgšanas / apturēšanas vai avārijas apturēšanas pogas vadības ierīces, nefiksējot galvenā piedziņas slēdzi visam piedziņai.


Visiem ieteicams izmantot slēdzeni. Tas attiecas arī uz visiem kastu klājējiem, lentzāģiem, smalcinātājiem vai jebkuru citu ēkas aprīkojumu.

Katra slēdzene ir jāidentificē ar darbinieka&# 39 vārdu, lai ikviens apkalpes loceklis vai apkopes personāls, kuram jādarbojas ar mašīnu, ātri zinātu, pie kā sazināties, lai to atbloķētu. Ņemiet vērā, ka to pacelt nav atļauts nevienam, izņemot slēdzenes īpašnieku. Ja operators maiņas beigās aizmirst noņemt slēdzeni no aprīkojuma vadības centra, uzņēmuma vadība var sazināties ar darbinieku un likt viņam atgriezties uzņēmumā un pareizi atbrīvot slēdzeni. Apmeklētājiem, klientiem vai jebkuram biroja darbiniekam ir vajadzīgas slēdzenes, kas ir pareizi identificētas un marķētas kā" Apmeklētāji,"" biroja darbinieks," vai" Klients."

Līdzīgi, kad slēdzene ir savienota un nostiprināta ar ierīci, indivīdam vienmēr jānotur atslēga, līdz slēdzene tiek noņemta. Nevar būt izņēmumi! Ir arī laba ideja, ka blakus katrai mašīnai ir centrālā atslēga, lai ikviens varētu ērti piekļūt savām slēdzenēm un ievērot noteikumus.

Daudzi uzņēmumi ir rakstījuši un ievietojuši politikas. Saskaņā ar politiku darbiniekus, kuri ieiet jebkurā ierīcē bez pienācīgas bloķēšanas, var disciplinēt, apturēt vai atlaist. Šis noteikums būtu jāievēro visiem labi pārvaldītiem uzņēmumiem.

Pārklājošā transmisijas ierīce

Runājot par tiešas un statiskas transmisijas ierīču šķērsošanu, staigāt vai darboties ar transmisijas ierīci jebkur rūpnīcā ir drošības pārkāpums. Tas var izraisīt nopietnus ievainojumus, jo īpaši kaulu, ceļgalu, potīšu, roku un roku salauzšanu. No tā izrietošais kaitējums var izraisīt nopietnas un ilgtermiņa sekas, dažreiz pat pastāvīgu invaliditāti.

Katram augam ir atļauta šķērsošanas vieta. Parasti vēlamajā krustojumā ir plakans dzeltena tērauda 8 cm plats gabals. Stingri ieteicams rūpnīcā uzstādīt transmisijas blokā divus piemērotus plakanus dzeltenā tērauda plecu platuma gabalus. Dzeltenā plakanā tērauda gabals nozīmē, ka darbiniekam, šķērsojot transmisiju, jāveic līdzsvaroti. Ja ir divi piemēroti dzelteni plakani tērauda stieņi ar platu plecu platumu, tas būs drošāks šķērsojums.

Ieteicams katras rūpnīcas&# 39 drošības komandai to sīki pārskatīt, lai pievērstos un uzlabotu situāciju. Ir arī laba ideja novietot margas svarīgās rūpnīcas vietās, lai darbinieki varētu droši šķērsot transmisiju.

Darbības aprīkojums

Apkārt jebkuram rūpnīcas darbības aprīkojumam uz grīdas jābūt dzeltenai svītriņai, kas norāda laukumu. Daudzas rūpnīcas izmanto gaismas aizkarus.

Dzeltenas plastmasas ķēdes blakus bīstamības punktiem ir arī laba ideja. Rūpnīcas drošības komandai ieteicams novērtēt katru mašīnu centru atsevišķi un novietot atbilstošus drošības karogus, gaismas aizkarus vai mašīnai specifiskus marķierus.Hot Tags: Bradija Oša lokauta tagouts komplekts

Nosūtīt pieprasījumu