sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Rūpnieciskās drošības bloķēšanas stacija

Rūpnieciskās drošības bloķēšanas stacija

Daļas Nr .: LK04 vadības bloķēšanas stacija a) Izgatavota no virsmas apstrādes ar augstas temperatūras plastmasas apstrādes tērauda plāksni. b) Ar 32 piekaramās slēdzenes pozīcijām katrā piekaramās slēdzenes pozīcijā var pakārt 2 piekaramās slēdzenes vai siksnas. c) izmēru un specifikāciju var pielāgot. "Trīs soļi", lai veiktu ...

Apraksts

Daļas Nr .:   LK04

Vadības bloķēšanas stacija

a) Izgatavota no virsmas apstrādes ar augstas temperatūras plastmasas apstrādes tērauda plāksni .

b) Ar 32 piekaramās slēdzenes pozīcijām katrā piekaramās slēdzenes pozīcijā var pakārt 2 piekaramās slēdzenes vai siksnas.

c) izmēru un specifikāciju var pielāgot.

 

Daļas Nr.

Apraksts

LK04

450 mm (R) × 600 mm (A) × 85 mm (D)

"Trīs soļi" ķīmiskās rūpnīcas uzturēšanas enerģijas izolēšanai - sagatavošanai

Pēdējos gados ir vērts padomāt par dažiem negadījumiem, piemēram, ķīmisku vielu noplūdi, ugunsgrēku un eksploziju ķīmiskajos uzņēmumos kapitālo remontu vai projekta pārveidošanas laikā. Šie negadījumi bieži ir saistīti ar enerģijas izolācijas programmu nepietiekamu īstenošanu un pārvaldību ķīmiskajās rūpnīcās.

Ķīmiskās enerģijas izolācijas plāns (Enerģijas izolācijas plāns, EIP) tiek apsūdzēts par visu bīstamo enerģijas avotu ražošanu, piemēram, apkopes zonu, lai neļautu mašīnām vai iekārtām darboties būvniecības, apkopes, apkopes, projekta modifikācijas laikā, kas varētu izraisīt miesas bojājumus vai arodslimības. nejaušas enerģijas pārsūtīšanas, palaišanas vai pēkšņas enerģijas izdalīšanās periods, piemēram, ugunsgrēka vai eksplozijas negadījumi. Parasti enerģijas avoti ķīmiskajās rūpnīcās ir elektriskā enerģija, ķīmiskā enerģija, dinamiskā enerģija, starojuma enerģija, gāzes enerģija, siltumenerģija, hidrauliskā enerģija, potenciālā enerģija utt. Katram konkrētam procesa cauruļvadam, aprīkojuma vai instrumenta kapitālremontam vai atjaunošanas darbam izstrādājiet saprātīgu un pilnīgu enerģijas izolācijas plānu, var efektīvi kontrolēt iespējamo bīstamo enerģijas avotu nejaušu noplūdi, aizsargāt personāla un uzņēmuma aprīkojuma īpašuma drošību.

Veiciet labu darbu enerģijas izolācijas plāna izstrādē, pēc autores domām, jāsāk no 3 posmiem, piemēram, sagatavošanas, plānošanas, ieviešanas.


Gatavošanās

Šajā posmā ķīmiskā procesa ražotnes administratīvais personāls sagatavo enerģijas izolācijas plānu atbilstoši apkopes vai projekta darbības saturam un apjomam. Personālam administratīvajā apgabalā ir jāiziet apmācība un jāpārbauda enerģijas izolēšanas plānošanas procedūras, kā arī jāpārzina procesa plūsma, ražošanas darbības punkti un citi enerģijas avoti procesa cauruļvadu iekārtās. Apkārtnes personāls, lai izolētu aprīkojumu, cauruļvadus vai instrumentus tīrīšanas plānu sagatavošanai, tīrīšanas apstrādei. Atkarībā no procesa iekārtās atlikušo materiālu un ķīmisko vielu īpašībām, temperatūras, spiediena un kaitīguma, tīrīšanas plānā jāapraksta un sīki jāregulē atlikušo materiālu droša pārvietošana, iesūkšana un aizplūšana, kā arī tīrīšanas plāns. Tīrīšanas plānam jābūt sīki izstrādātai standarta darba procedūrai, iekļaujot sīki izstrādātas procedūras, drošības prasības, kā arī pārbaudes pēc tīrīšanas metodes un standartus iekārtu aprīkojuma un cauruļvada atlikumu tīrīšanai uz vietas. Ja procesa aprīkojuma un cauruļvadu procesa vide ir viegli uzliesmojoša, sprādzienbīstama, toksiska un kaitīga ķīmiska viela, iztīrītajam procesa aprīkojumam un cauruļvadiem ir jāmēra minimālais sprādzienbīstamības līmenis un atlieku toksicitāte caur LEL (apakšējā ierobežotā līmeņa LEL) detektoru un PID GOS detektoru līdz nodrošināt drošu darbību.

Protams, galīgais sakopšanas plāns ir pilnībā jāapspriež rajona operatoriem un jāapstiprina rajona uzraugiem pirms ieviešanas un ieviešanas. Pareiza tīrīšanas plāna ieviešana ir galvenais faktors efektīvai atlikušās enerģijas tīrīšanai procesa iekārtās un cauruļvados darbības zonā, kas pilnībā vai lielā mērā var iztīrīt procesa atlikumus un ķīmiskās vielas, kā arī nodrošināt drošību kapitālais remonts.


Hot Tags: rūpnieciskās drošības lokauta ražotāju Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu