sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kombinācija 20 atslēgu piekaramās atslēgas bloķēšanas stacija

Kombinācija 20 atslēgu piekaramās atslēgas bloķēšanas stacija

Detaļas Nr .: LS02 10-Lock bloķēšanas dēlis Šī kapteiņa pārklājuma materiāls ir izturīgs un spēcīgs dators. Tam ir viengabala dizains, kas ir ļoti ērts, īpaši izmantošanai departamentā. Maksimāli tas var saturēt 20gab drošības piekaramās slēdzenes, 2 gab bloķēšanas siksnas un vairākus tagus un kabeļu saites.

Apraksts

Daļas Nr .:   L S02

10 slēdzeņu bloķēšanas stacija

a) Izgatavots no plastmasas plastmasas PC.

b) Tas ir viengabala dizains ar aizslēgu, lai to aizslēgtu. Var ievietot piekaramās atslēgas, svītru slēdzenes , bloķēšanas tagus   utt.

c) Ir bloķējams piekaramās atveres caurums bloķēšanai, lai ierobežotu piekļuvi pilnvarotiem darbiniekiem.

 

Daļas Nr.

Apraksts

LS01

406 mm (R) × 315 mm (A) × 65 mm (D)

LS0 2

558 mm (R) × 393 mm (A) × 65 mm (D)

LS0 3

558 mm (R) × 393 mm (A) × 65 mm (D)3

LTTLockout tagout testa programma

1. Mērķis: aizsargāt darbiniekus no kaitējuma mašīnā uzkrātajai enerģijai.

2. Piemērošanas joma: tai jāsazinās ar mašīnu vai aprīkojumu vai jāstrādā tā tuvumā ar uzkrāto enerģiju.

3. Definīcija: barošanas avotam jābūt bloķētam pirms aprīkojuma uzstādīšanas / apkopes / regulēšanas / pārbaudes / tīrīšanas. Kad strāvas padevi nevar aizslēgt, jālieto aizkaru, lai norādītu, ka notiek apkopes darbi.

4. Slēdzene: darbinieki mašīnām vai instrumentiem ar enerģiju pievieno tādus instrumentus kā slēdzenes, lai tos nevarētu nejauši aktivizēt.

5. Sarakstā iekļaušana: ja mašīnu vai instrumentu nevar vai tas nav piemērots "bloķēšanas" metodei, pakārt kartīti ar bīstamu attēlu vai teksta atzīmi blakus mašīnai vai instrumentam ar enerģiju, lai darbiniekam atgādinātu par attiecīgajām briesmām.

6. Piekaramais aprīkojums: aprīkojums ir slēgts tehniskās apkopes, uzlabošanas un citiem nolūkiem, šādam aprīkojumam jābūt bloķētam un uzskaitītam.

Koncesijas: darbinieku grupa, kas ir pienācīgi apmācīti un saprot LTT procedūru pareizu izpildi.

Ietekmētie darbinieki: ierīci var ietekmēt daži darbinieki, kuri strādā netālu no ierīces, kas izpildīs "LTT" programmu, taču viņi netiek atpazīti un viņiem ir atļauts darboties "LTT" programmā.

Nav enerģijas stāvokļa: norādiet enerģiju, kurā ir atbrīvota visa mašīnā uzkrātā enerģija, ieskaitot elektrisko bloķēšanu, mehānisko bloķēšanu vai nostiprināšanu utt.


Hot Tags: Kombinācija 20 atslēgu piekaramās atslēgas bloķēšanas stacija

Nosūtīt pieprasījumu