sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Kombinētā uzlabotās drošības bloķēšanas stacija

Kombinētā uzlabotās drošības bloķēšanas stacija

Daļas Nr .: LS13 kombinētā bloķēšanas stacija a) Izgatavota no inženierijas plastmasas PC. b) Tas ir viengabala dizains ar aizslēgu, lai to aizslēgtu. c) Var izvietot vairākas piekaramās slēdzenes, grozu, tagu un mini bloķēšanu utt. d) Ir aizslēdzama kombinēta piekaramās atveres atvere, lai aizslēgtu piekļuvi autorizētiem ...

Apraksts

Daļas Nr .: LS13

Piekaramās atslēgas Mini Lockout kombinētā bloķēšanas stacija

a)       Izgatavots no inženierijas plastmasas PC.

b) Lai izstrādājums būtu gabals, nofiksējiet pārsegu.

c)       Var uzņemt piekaramās slēdzenes, krājumus, tagouts un mini lokautus utt.

d)      Lai bloķētu piekļuvi pilnvarotiem darbiniekiem, ir bloķējams piekaramās atveres caurums, kas paredzēts bloķēšanai.

e)       Kopējais izmērs: 520 mm (P) x 631 mm (A) x 85 mm (D)

 

Daļas Nr.

Apraksts

LS13

Var uzņemt 40 piekaramās atslēgas un mini lokautus.
Izslēgšanas tagout risinājumi

Vispārīgās prasības

Bloķēšanas tagouts ir sistemātisks risinājums, kas nodrošina šādus elementus, lai nodrošinātu efektīvu aizsardzību:

Visi bīstamās enerģijas izmeklējumi;

Enerģijas izolācijas ierīces identifikācija;

Aizsardzības materiālu un aparatūras atlase un iegāde;

Atbildības un atbildības sadalījums;

Izslēgšanas, invaliditātes un palaišanas secības noteikšana;

Mašīnas rakstiskas darba procedūras;

Personāla apmācība;

Risinājuma elementu audits.

Ja enerģijas izolēšanas ierīci var bloķēt, tā jāfiksē, ja vien lietotājs nevar pierādīt, ka tikai saraksta shēma nodrošina efektīvu personāla aizsardzību. Enerģijas izolācijas ierīci var bloķēt, ja tā ir aprīkota ar sprādzi vai bloķējamu palīgierīci vai ja tai ir iebūvēts bloķēšanas mehānisms. Enerģijas izolācijas ierīci var bloķēt arī tad, ja to nav nepieciešams noņemt, pārbūvēt vai nomainīt, vai arī pastāvīgi mainīt tā enerģijas kontroles iespējas. Enerģijas izolācijas ierīci var bloķēt arī tad, ja tai nav nepieciešams demontēt, atjaunot vai nomainīt enerģijas izolāciju uz pilnu slodzi vai pastāvīgi mainīt enerģijas kontrolēšanas iespējas.

Ja enerģijas izolēšanas ierīci nevar aizslēgt un riska novērtējuma rezultāti parāda, ka tā ir iespējama, var izmantot saraksta shēmu.

Ja bloķējamā enerģijas izolācijas ierīcē tiek izmantota marķēšanas ierīce, marķēšanas ierīci piestiprina tādā pašā stāvoklī kā bloķēšanas ierīci, un lietotājs apliecina, ka marķējuma plāns nodrošina efektīvu drošības līmeni.

Sertificējot efektīvu drošības līmeni, kas sasniegts sarakstā iekļaušanas shēmā, lietotājs apliecina pilnīgu atbilstību visiem šī standarta noteikumiem, kas saistīti ar iekļaušanu sarakstā. Papildu aizsardzības pasākumi ietver, bet ne tikai, izolētu shēmas elementu noņemšanu, vadības slēdžu bloķēšanu, papildu atvienošanas ierīču atvēršanu vai vārsta kāta noņemšanu, lai samazinātu neparedzēta enerģijas pieauguma iespējamību.


Hot Tags: Kombinētā uzlabotās drošības bloķēšanas stacija

Nosūtīt pieprasījumu