sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Loto Lock Out Tag Out stacija

Loto Lock Out Tag Out stacija

Daļas Nr .: LS14 kombinētā bloķēšanas stacija a) Izgatavota no inženierijas plastmasas PC. b) Tas ir viengabala dizains ar aizslēgu, lai to aizslēgtu. c) Var izvietot vairākas piekaramās slēdzenes, grozu, tagu un mini bloķēšanu utt.

Apraksts

Daļas Nr .: LS14

Tagu kombinētā lokauta stacija

a) Stacijas apvalks ir izgatavots no datora, grīdlīste ir izgatavota no ABS.

b) Viengabala dizains ar pārsegu bloķēšanai.

c) Tajā ir piekaramās atslēgas, svārstības, tagouts un mini lokauti.

d) Bloķējams piekaramās atveres caurums bloķēšanai, lai ierobežotu piekļuvi pilnvarotiem darbiniekiem.

e) Kopējais izmērs: 520 mm (P) x 631 mm (A) x 85 mm (D)

Daļas Nr.

Apraksts

LS14

Var ievietot vairākus lokauta tagus.

1

Pienākumi un autoritāte


1 katra vienība


Atbildīgs par pārvaldību un uzturēšanu saskaņā ar šo procedūru.


QHSE vadības nodaļa


Atbildīgs par konsultāciju, atbalsta un pārskatu sniegšanu.


Iekārtu zonas atbildīgais personāls


Atbildīgs par personāla informēšanu par enerģijas izolācijas punktu un personāla pareizas bloķēšanas nodrošināšanu; Atbildīgs par enerģijas izolācijas plāna sastādīšanu, enerģijas pārtraukšanu un visas iekārtas teritorijas drošības uzturēšanu; Aizpildiet enerģijas karantīnas veidlapu atbilstoši faktiskajai situācijai un pēc operācijas pārstrādājiet slēdzenes un pakārtas zīmi.


4 Personāls


Izpildiet pareizās bloķēšanas / tagouts, pārbaudes un atbloķēšanas procedūras; Ir tiesības pieprasīt izolācijas punktu un izolācijas pasākumu pārbaudi un verifikāciju, kā arī pievienot nepieciešamos izolācijas pasākumus; Novietojiet slēdzeni un etiķeti pareizajā stāvoklī un saglabājiet personīgo drošības slēdzeni.

5 Aizbildnības personāls


Norīkojusi un pilnvarojusi persona, kas atbild par aprīkojuma laukumu; Atbildīgs par enerģijas izolācijas shēmas ieviešanas uzraudzību; Atbildīgs par teritorijas drošības uzraudzību enerģijas izolācijas procesā; Atbildīgs par darba vietas un aprīkojuma izolācijas zonas drošības pārbaudi pēc izolēšanas, pēc darba vietas drošības apstiprināšanas ziņojiet par aprīkojuma laukumu atbildīgajai personai, uzraugiet slēdzeņu un etiķešu noņemšanu un atjaunošanu.

Speciāli izstrādāts atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu loto lock out tag out station, kuru izgatavojis viens no profesionālajiem lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotā loto lokauta izslēgšanas stacijā, kas izgatavots Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: loto lokauta marķēšanas staciju ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu