Lodziņš grupēt lokauts

Lodziņš grupēt lokauts
Produkta detaļas

Daļa Nr.: LK02

Grupas atslēgasārā Box

Lokauta piekaramo atslēgu glabāšanas kastītes ir lielisks risinājums izolējot enerģijas punktiem, strādājot liela komanda. Grupas lokauts lodziņa izmantošana ļauj ievērojami samazināt slēdzeņu, darbu, nepieciešams ierobežojums svaru katrai enerģētikas jautājumā, novēršot hasps, un sniegts īss pārskats par kas joprojām strādā, nedodoties uz katru enerģijas punktu.

Mūsu grupa lokauts kaste ir izgatavota no izturīga pulvera pārklājumu tērauda. Šī lokauts piekaramās uzglabāšanas kaste ir kapteinis lokauts caurums par to, kas nozīmē, tā var būt atvērts tikai vispārējā piekaramo atslēgu tiek noņemta galvenā persona. Tā ir angļu brīdinājuma zīmēm uz, parasti tas ir "bloķētu ārā drošībai". Mēs nodrošinām OEM service, kas nozīmē, ka etiķešu noformējumu var speciāli izgatavoti ražošanas. Šis portatīvais metāla lokauts komplekts var tiek uzņemti līdz 13 darbiniekiem ar galvenā atbildīgā persona. Ja vēlaties, lai vairāk cilvēku, lai bloķētu šo rūtiņu, arī var izmantot drošības lokauts hasps.

Preces

Apraksts

Lielums

LK02

12 punktu slēdzenes ar šablonu slēdzeni

L23.3 cm × W19. 5 cm × H9. 5 cm

Saskaņā ar īpašām prasībām, mūsu grupa lokauts kaste ar vienu profesionālu ražotāju un piegādātāju lokauts produktiem Ķīnā - LOCKEY, kas speciāli izstrādāta. Esat laipni aicināti vairumtirdzniecības pielāgoto grupu lokauts kastē par lētu cenu ar mūsu rūpnīcā ražots Ķīnā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugs.

Izmeklēšana