sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Pārnēsājama tērauda drošības Loto grupas lokauta tagout Box

Pārnēsājama tērauda drošības Loto grupas lokauta tagout Box

Daļas Nr .: LK 02 P izmantojamā grupas slēdzenes kārba a) Izgatavota no virsmas apstrādes ar augstu temperatūru plastmasas apstrādes tērauda plāksnes un nerūsējošā tērauda neilona roktura. b) vairākas personas var vienlaikus nofiksēt svarīgās daļas, var novietot 1 3 piekaramās slēdzenes. c) var izmantot kā mini pārnēsājamu bloķēšanas lodziņu, var ...

Apraksts

Daļas Nr .:   LK 02

Iesp ē jama grupas slēdzenes kaste

a) Izgatavots no plastmasas apstrādes tērauda plāksnes no augstas temperatūras izsmidzināšanas un nerūsējošā tērauda neilona roktura .

b) vairākas personas var vienlaikus nofiksēt svarīgās daļas, var novietot 1 3 piekaramās slēdzenes.

c) var izmantot kā mini pārnēsājamu bloķēšanas lodziņu, var uzņemt vairākas tagouts, hasp,   mini lokauts utt.

d) etiķetes ziņojums angļu valodā. Citus lang uag e var izgatavot pēc pasūtījuma .

e) B ee piestiprināts ar vadītāja bloķēšanu.  

 

Daļas Nr.

Apraksts

LK 02

Izmērs:   230 mm (R) × 155 mm (A) × 90 mm (D)


1

Pārvaldības prasības

Prasība: pirms procesa iekārtas vai strāvas līnijas tiek veikts kapitālais remonts, pilnvarotajam operatoram vajadzētu atvienot strāvas līnijas slēdzi un aizslēgt to ar slēdzeni. Ja bloķēšana nav iespējama, tā jāparāda uz apkopes aprīkojuma, lai norādītu, ka iekārta tiek remontēta. Izņēmumi: kontrolējot tikai vienu strāvas padeves avotu, to nevar aizslēgt, taču tam jāatstāj bēdas; Apkopes vai aprīkojuma atkļūdošanas gadījumā, ja ir nepieciešama strāvas padeve, to nevar bloķēt, taču tas ir jāiekļauj sarakstā un jāuzrauga aizbildnis uz vietas.

Ja ir nepieciešams nodalīt apkopes daļu no aprīkojuma, savienojums starp apkopes daļu un aprīkojumu ir jāatslēdz, piemēram, noņemot transmisijas jostu, ķēdi, jūgvārpstu un citas piedziņas ierīces, kas nodod jaudu.

Pērkot jaunu aprīkojumu, iegādājieties bloķējamas ierīces.

Slēdzenes: apkopei paredzētās slēdzenes ietver piekaramo slēdzeni un porainu slēdzenes plāksni. Piekaramās slēdzenes un slēdzenes plāksnes glabā licencēti operatori. Slēdzenei var būt tikai viena atslēga. Ja apkopes projektēšanā ir iesaistīts daudz personāla, jāizmanto porainas bloķēšanas plāksnes.

Slēdzene ir jāiekļauj vienlaicīgi, brīdinot citus darbiniekus pēc vēlēšanās to nenoņemt.

Iestatījumu Lockout tagout var noņemt tikai lokauta tagout lietotājs, nevis citi.

Mainot maiņas vai personālu, aizvietojošie darbinieki ar Lockout tiesībām nedrīkst izmantot aprīkojumu un mašīnas, kas atstāj personāla Lockout tagout.

Ja bloķēšanas plāksnē vienlaikus tiek izmantotas vairākas slēdzenes / tagi, tas norāda, ka ierīcē darbojas vairāki cilvēki. Šajā laikā personāls, kurš operāciju veic iepriekš, bez atļaujas nenoņem citas piekaramās slēdzenes.

Kad ārējs piegādātājs strādā uzņēmuma vietnē un izmanto LOPS izslēgšanas tagus, darbiniekiem ir stingri aizliegts noņemt slēdzeni bez atļaujas.


Hot Tags: Pārnēsājama tērauda drošības Loto grupas lokauta tagout Box

Nosūtīt pieprasījumu