sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Tērauda grupas drošības bloķēšanas tagout Box

Tērauda grupas drošības bloķēšanas tagout Box

Daļas Nr .: LK 01 P izmantojamā grupas slēdzenes kārba a) Izgatavota no virsmas apstrādes ar augstu temperatūru plastmasas apstrādes tērauda plāksnes un nerūsējošā tērauda neilona roktura. b) vairākas personas vienlaikus var aizslēgt svarīgās detaļas, var novietot 12 piekaramās slēdzenes. c) var izmantot kā mini pārnēsājamu bloķēšanas lodziņu, var ...

Apraksts

Daļas Nr .:   LK 01

Iesp ē jama grupas slēdzenes kaste

a) Izgatavots no plastmasas apstrādes tērauda plāksnes no augstas temperatūras izsmidzināšanas un nerūsējošā tērauda neilona roktura .

b) Vairāki cilvēki vienlaikus var aizslēgt svarīgās daļas, var novietot 12 13 piekaramās atslēgas.

c) var izmantot kā mini pārnēsājamu bloķēšanas lodziņu, var uzņemt vairākas tagouts, hasp,   mini lokauts utt.

d) etiķetes ziņojums angļu valodā. Citas valodas var izgatavot pēc pasūtījuma .

 

Daļas Nr.

Apraksts

LK 01

Izmērs:   230 mm (R) × 155 mm (A) × 90 mm (D)

LK 02

Izmērs:   230 mm (R) × 155 mm (A) × 90 mm (D)

2

1

Lockout tagout nodošanas lieta

Naftas ķīmijas iekārtu tehniskās apkopes procesā, kas neatbilst "Iekārtu drošības uzturēšanas vadības noteikumu" prasībām, labi veiciet tādus tehniskās apkopes sagatavošanas darbus kā drošības nodošana pirms iekārtu apkopes, bīstamas darbības riska identificēšana, bloķēšana. Iekārtas tehniskās apkopes un neskaidras iekārtu bojājumu nodošanas gadījumā tehniskās apkopes procesā bieži notiek visa veida nelaimes gadījumi.

Nelaimes process:

Ārējais personāls atklāja, ka sūkņa vibrācijas ir lielas un ir nenormāla skaņa. Nākamā komanda bija apturēt sūkni apkopei un pārslēgt rezerves sūkni. Maiņas vadītājs noorganizē ārējos operatorus pirms apkopes veikt dzesēšanu un sūkņa korpusa izolēšanu. Ārējais operators monitoru informēja, ka sūknis torņa apakšā ir izolēts un izlādējies. Nākamajā rītā pirms maiņu maiņas, kad maiņas vadītājs tikās ar maiņas vadītāju centrālajā vadības telpā, viņš vienkārši pastāstīja torņa dibena pumpim p-100a par traucējummeklēšanu un stāstīja, ka torņa dibena pumpis vakar ir novadījis eļļu. Kad maiņu komanda pārņem maiņu, maiņas vadītājs veiks nodošanu bez nodošanas torņa apakšējā sūkņa problēmām. Pēc maiņas pabeigšanas operators ar uzvārdu li ieradās patruļas pārbaudes ierīcē un atrada eļļu p-1004a izpūtēja ventilācijas vārsta izplūdes caurules saknē. Ja tika konstatēts, ka ventilācijas vārsts nav aizvērts, ventilācijas vārsts ir jāaizver. Pārbaudot, operators arī konstatēja, ka sūkņa p-1004a ieplūdes vārsts ir aizvērts. Tāpēc viņš uzskatīja, ka rezerves sūknim jābūt normālā gatavības režīmā un pēc iespējas ātrāk jāievieš. Turklāt viņš arī atvēra sūkņa ieplūdes vārstu. Kad maiņu monitors izdeva paziņojumu par apkopes darbu atļauju, mašīnas tehniskās apkopes uzraugs saņēma paziņojumu par apkopes darbu, sakārtojiet apkopes personālu. Apkopes personāls, kas veic ierīces uzturēšanu, pirms apkopes vairs nepārbauda sūkņa izolāciju, atveriet sūkņa vāku, karstā eļļa izplūst no ugunsgrēka izraisītās uguns.

Ugunsgrēku negadījumu pamatcēloņi galvenokārt ietver šādus aspektus:

1. Nelaimes gadījumu izmeklēšana parāda, ka sūkņa ieplūdes vārsts ir atvērts, kamēr ventilācijas vārsts ir aizvērts. Sūkņa apvalks ir pilns ar vidēju.

2. Kad mašīnpumpā tiek ziņots par kļūmes novēršanu un tiek gaidīts remonts, tas neizpilda brīdinājumu par bloķēšanas tagouts, stingri ievērojot “Iekārtas tehniskās apkopes bloķēšanas tagouts vadības noteikumus”, kas operatoram kļūdas dēļ atver ieplūdes vārstu nezinot, ka aprīkojums ir jāremontē, kas arī ir viens no netiešajiem negadījuma iemesliem.

3. Iekārtu problēmu novēršanas nodošana nav standarta, nav skaidra, kad jānodod aprīkojuma kļūme, kas netiek veikta saskaņā ar uzņēmuma "komandas pēctecības vadības sistēmu", maiņu vadītājs nav pārejas komandas sanāksmē un nodošana apakšējā karstā eļļas sūkņa atteice, bet privāti un pēctecības komanda, pēc mantošanas pabeigšanas, pēctecības uzraudzība bez dežūrējošā personāla maiņas un operatora pāreja, kas noved pie operatora, ir arī viens no netiešajiem negadījuma cēloņiem.

4. Saskaņā ar iepriekšējo darba pieredzi operators ērtākai darbībai rezerves sūkņa ieplūdes vārstu ir atvēris nelikumīgi, kas operatoram arī bija viens no netiešajiem negadījuma cēloņiem.

5. Šīs kapitālremonta laikā sūkņa "izolācijas" pasākumu imports un eksports ir nepareizs, izolācijas izvēle ar vārstu, nogriezts mašīnas sūknis un cauruļvada procesa vide, ir nestandarta "izolācijas" pasākumi . Ja vārsts noplūst, cauruļvada vide noplūdīs sūkņa korpusā.

6. Tehniskās apkopes drošības vadības sistēma un procedūras nav perfektas, un apkalpojošā personāla izpratne par drošību nav spēcīga. Pārejas posmā maiņu vadītājs izdeva paziņojumu par atļaujas pārbaudi, neapstiprinot drošības pārbaudi uz vietas. Tehniskās apkopes laikā apkopes personāls neveica riska identificēšanu pirms ekspluatācijas un tehniskās apkopes darbības atļaujas saņemšanas klasē.

Atklāsme:

1. Saskaņā ar Lockout tagout pārvaldības noteikumiem par apkopes, aprīkojuma, kas atrodas nepatikšanās, apkopes un remonta laikā, uz tāfeles ir jānovieto brīdinājuma zīme, lai brīdinātu iekārta, apkope un remonts; Bloķēšanas aprīkojuma vārstiem, ieskaitot tos, kas jāaizver pēc žalūziju plākšņu uzstādīšanas (vai cauruļvadu atvienošanas), jābūt aizslēgtiem ar piekaramām slēdzenēm un ķēdēm vai līdzīgām ierīcēm. Brīdinājuma dēļi nav atļauti tikai uz vārstiem.

2. Iekārtas tehniskās apkopes laikā ir stingri aizliegts izolēt aprīkojumu un cauruļvadu materiālus ar vārstiem, kas ir nestandarta "izolācijas" pasākums. Saskaņā ar enerģijas pārvaldības drošības vadības noteikumiem apkopes stāvoklī esošajam aprīkojumam jābūt atdalītam ar aklo plāksni vai pilnībā atvienotam. Jo īpaši, ja karstais šķidrums var izplūst vai personālam ir jāieiet iekārtā, ir jāīsteno prasības par aklo plāksnes uzstādīšanu vai cauruļvada atvienošanu.

3. Kad šķidruma spiediens pārsniedz 600psis vai temperatūra ir tuvu tā spontānās aizdedzes punktam un virs tā, tiek uzstādīts bloķēšanas vārsts un ventilācijas vārsts, nevis izolēšanai, bet drošai žalūziju plākšņu uzstādīšanai.

4. Nostipriniet pēctecības vadības grupu, dariet "skaidri", "paņemiet" saprotamību attiecībā uz aprīkojuma specifikāciju, problēmu novēršanas nodošanu, lai pārliecinātos, ka privāti verbālā nodošana ir stingri aizliegta, un aprīkojuma problēmām jābūt skaidri maināmā stāvoklī komandas sanāksme un rakstiska nodošana, piegādes personāls visi skaidri saprot, novērš izlaidumus un vēlāk tiek izsekot, veido slēgta cikla vadību.

5. Lai pilnveidotu un ieviestu aprīkojuma tehniskās apkopes drošības vadības sistēmu, veicot tehnisko apkopi bez apkopes darbības atļaujas, ir stingri aizliegts veikt labu risku identificēšanas un drošības pasākumu pārbaudi un apstiprināšanu pirms apkopes operācijas.

6. Uzlabot darbinieku izpratni par drošību, atbildību par darbu un uzlabot viņu prasmes biznesā drošības jomā. Pirms apkopes operācijas, stingri ievērojot "iekārtu tehniskās apkopes drošības vadības sistēmu", veiciet labu darbu pirms aprīkojuma nodošanas tehniskās apkopes drošības apstiprināšanas, veiciet labu darbu pirms bīstamības riska identificēšanas operācijas atbilstoši apkopes darbībai atļauja aizpildīt un rūpīgi pārbaude uz vietas, lai apstiprinātu drošības pasākumus, slānis uz slāņa, lai īstenotu punktu, īpašas atbildības īstenošana.


Hot Tags: Tērauda grupas drošības bloķēšanas tagout Box

Nosūtīt pieprasījumu