sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Pie sienas piestiprināma neliela piekārtu grupas bloķēšanas plastmasas kaste

Pie sienas piestiprināma neliela piekārtu grupas bloķēšanas plastmasas kaste

Daļas Nr .: LK31 pie sienas piestiprināms grupas bloķēšanas kārba a) Pie sienas piestiprināmā grupas bloķēšanas kārba ir iesmidzināta, izmantojot Isoplast polimērus, lai nodrošinātu papildu izturību, tai ir lieliska ķīmiskā un karstumizturība, un to nav iespējams korozēt. b) Slēdzenes sliedēs var ietilpt ne vairāk kā 8 piekaramās slēdzenes, un priekšā esošā sprauga ļauj ievietot atslēgas, kad kaste ir bloķēta. c) katrā enerģijas kontroles punktā izmantojiet vienu slēdzeni un ievietojiet atslēgas bloķēšanas lodziņā; katrs strādnieks pēc tam uz kastes ievieto savu slēdzeni, lai nepieļautu piekļuvi.

Apraksts

Daļas Nr .:   LK 31

Pie sienas piestiprināma grupas bloķēšanas kaste

a) Sienas sienas bloķēšanas kaste ir iesmidzināta, izmantojot Isoplast polimērus, lai panāktu īpašu izturību, tai ir lieliska ķīmisko un karstumizturība, un to nav iespējams korozēt.

b) Slēdzenes sliedēs var ietilpt ne vairāk kā 8 piekaramās slēdzenes, un priekšā esošā sprauga ļauj ievietot atslēgas, kad kaste ir bloķēta .

c) katrā enerģijas kontroles punktā izmantojiet vienu slēdzeni un ievietojiet atslēgas bloķēšanas lodziņā; katrs strādnieks pēc tam uz kastes ievieto savu slēdzeni, lai nepieļautu piekļuvi .

d) katrs darbinieks saglabā ekskluzīvu kontroli, kā to prasa OSHA, ievietojot savu slēdzeni lokauta kastē, kurā ir darba slēdzeņu atslēgas

e) Kamēr jebkura darbinieka slēdzene paliek pie bloķēšanas kastes, darba atslēgu iekšpusē esošajiem taustiņiem nevar piekļūt .

 

Daļas Nr.

Apraksts

LK31

Izmērs: 180 mm (R) × 98 mm (A) × 120 mm (D)

1

LK31_02

Lockout tagout gadījuma izpēte4

4. gadījums

Nelaimes gadījuma apraksts: velmētavas cirpšanas mašīna ir jāremontē. Pirms remontdarbnieka ierašanās operators bloķē aprīkojuma enerģijas avotu, piekārto personisko slēdzeni un piekares pogu un pēc tam iziet no darbnīcas.

Pēc tam, kad apkopes personāls ieradās darbnīcā vienatnē, viņi pārbaudīja operatora bloķēšanas atslēgu, bet nefiksēja personīgās slēdzenes, tāpēc iebrauca mašīnā apkopes veikšanai.

Kad operators atgriezās, viņš ieraudzīja tikai savu piekaramo atslēgu un birku un iedarbināja mašīnu, domājot, ka tuvumā nav neviena cita. Ātri pārvietojas bīdes daļas var izraisīt nopietnus ievainojumus apkopes personālam un izraisīt nāvi uz vietas.

Negadījuma cēlonis: starp operatoru un tehniskās apkopes personālu iepriekš nebija komunicēts, un neviens no viņiem neizmantoja kontrolsarakstu Lockout tagout; Apkopes personāls nopietni pārkāpa drošības operācijas noteikumus, neaizslēdza personīgās slēdzenes un tagus un neteica citiem, ka atrodas mašīnā apkopes veikšanai; Operators uzskata par pašsaprotamu, ka neviens cits neatrodas ierīces tuvumā, un iedarbina to, nepārbaudot mašīnu.

Uzlabošana: stingri ievērojiet bloķēšanas procesu. Izmantojiet kontrolsarakstu Lockout tagout; Ja vairāki cilvēki kopā izmanto vienu un to pašu aprīkojumu, visiem ir jāizslēdz lokauts un iepriekš jāpaziņo apkopes un darbības procedūras. Pirms ierīces noņemšanas un palaišanas pārliecinieties, ka neviena nav.


Hot Tags: Pie sienas piestiprināma neliela piekārtu grupas bloķēšanas plastmasas kaste

Nosūtīt pieprasījumu