sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Loto tagu bloķēšana

Loto tagu bloķēšana

Drošības brīdinājuma uzlīme a) Izgatavots no PVC materiāla. b) Var rakstīt ar dzēšamu pildspalvu. c) Izmantojiet ar piekaramo atslēgu, lai atgādinātu, ka ierīce ir bloķēta un to nevar darbināt. To var atvērt tikai tas, kurš to bloķē.

Apraksts

Daļas Nr .:   LT01

Drošības brīdinājuma birka

a) izgatavots no PVC materiāla.

b) Var rakstīt ar dzēšamu pildspalvu .

c) Izmantojiet ar piekaramo atslēgu, lai atgādinātu, ka ierīce ir bloķēta un to nevar darbināt. To var atvērt tikai tas, kurš to bloķē.

d) uz etiķetes,   lai redzētu, jūs varat redzēt “bīstamība / nedarboties / piesardzības brīdinājuma valoda valodā”, kā arī “nosaukums / departaments / datums” utt., kas jāaizpilda .

e) Citus formulējumus un noformējumu var pielāgot.

 

Daļas Nr.

Apraksts

LT01

Izmērs:   75 mm (R) × 146 mm ( A) × 0,5 mm (T)

LT0 2

Izmērs:   75 mm (R) × 146 mm ( A) × 0,5 mm (T)

LT0 3

Izmērs:   75 mm (R) × 146 mm ( A) × 0,5 mm (T)

Iekļūšana iekārtā bez atļaujas

2003. gada maijā tika izveidoti adsorbcijas reģionālie operatori, kas darbojas ar urīnpūšļa formēšanas iekārtu rūpnīcu, ar nosacījumu, ka par to neviens neinformē, sākot no žults stacijas līdz adsorbcijas mašīnas plīts kāpnēm piemērotas iekšējās poru aizmugurē normālai iekārtas darbībai. darbojas pelējuma aizrīties galvā, aprīkojuma atteices trauksmi atklāj uzraugi, pēc glābšanas nederīgas nāves nogādājot slimnīcā.

Negadījuma cēlonis:

1. Nevienu neinformējot, mirušais guo savienoja adsorbcijas iekārtas žults staciju ar adsorbcijas iekārtas aizmuguri un no dzelzs rāmja kāpņu porām aizmugurē iekļuva skriešanas aprīkojumā, kā rezultātā galva tika saspiesta, skrienot pelējums un bija tiešais negadījuma iemesls.

2. Netiešie negadījumu cēloņi ir slikta operatoru informētība par drošību, vāja drošības uzraudzība un vadība uz vietas, kā arī izmeklēšanas kavējums un nelikumīgas darbības sodīšana.

Nelaimes gadījumu atbildība:

1. Negadījumu izraisījis pats Guo noteikumu pārkāpums, un viņš ir negadījuma upuris un galvenā nelaimes gadījuma atbildīgā persona.

2. Drošības amatpersonas apmācība par drošību nebija paredzēta, un uz vietas esošā personāla situācija nebija kontrolēta, kā rezultātā notika negadījums. Lai atbrīvotu no atlaistās ārstēšanas, veto mēneša algu;

3. Monitor jia zaudēja kontroli pār darbinieku pārraudzību, kas izraisīja negadījumu, noņemja un atlaida jia un liedza mēneša algu;

4. Par galveno vadītāju ir atbildīgs departamenta vadītājs Džengs, ja viņš neveic drošības vadību uz vietas. Departamenta vadītājs Gengs tiek atlaists un atlaists.

5. Drošības izglītības departamenta filiāles rūpnīcas drošības inspektors gao mou, personāla uzraudzība uz vietas nav ieviesta, gao mou noņemts no amata un atlaists, veto mēneša darba algas apstrāde.

6. Bezdarba ministrija ir atbildīga par Wang ministru, valsts uzņēmumu ministrs ir atbildīgs par vadības atbildību, piešķir administratīvu ekonomisku sodu.

Brīdinājums par negadījumu

1. Apkalpojošajam personālam jebkuros apstākļos jādarbojas saskaņā ar normatīvajiem aktiem un aprīkojuma ekspluatācijas procedūrām, un viņam nevajadzētu uzņemties nekādas iespējas.

2. Šajā gadījumā adsorbcijas iekārtas darbības principam vajadzētu būt, pirmkārt, enerģijas atslēgšanai, un atbildīgajai personai ir jābūt atbildīgai par uzraudzību uz vietas pirms ieiešanas ierīces iekšējā darbā. Guo nedarbojās saskaņā ar noteikumiem, ja nebija strāvas, lai par ierīci informētu ikvienu, kā rezultātā notika negadījums.

3. Visām vienībām ir jāizpēta un jāuzlabo tehniskie pasākumi, lai novērstu negadījumus, uzlabotu augstas drošības aprīkojuma būtisko drošību no aprīkojuma, aprīkojuma, tehnoloģijas un tā tālāk.

Hot Tags: Loto tagu bloķēšana

Nosūtīt pieprasījumu