sales01@lockeysafety.com +86-133-96996593
Drošības bloķēšanas tagi

Drošības bloķēšanas tagi

Drošības brīdinājuma uzlīme a) Izgatavots no PVC materiāla. b) Var rakstīt ar dzēšamu pildspalvu. c) Izmantojiet ar piekaramo atslēgu, lai atgādinātu, ka ierīce ir bloķēta un to nevar darbināt. To var atvērt tikai tas, kurš to bloķē.

Apraksts

Daļas Nr .:   LT01

Drošības brīdinājuma birka

a) izgatavots no PVC materiāla.

b) Var rakstīt ar dzēšamu pildspalvu .

c) Izmantojiet ar piekaramo atslēgu, lai atgādinātu, ka ierīce ir bloķēta un to nevar darbināt. To var atvērt tikai tas, kurš to bloķē.

d) uz etiķetes,   lai redzētu, jūs varat redzēt “bīstamība / nedarboties / piesardzības brīdinājuma valoda valodā”, kā arī “nosaukums / departaments / datums” utt., kas jāaizpilda .

e) Citus formulējumus un noformējumu var pielāgot.

 

Daļas Nr.

Apraksts

LT01

Izmērs:   75 mm (R) × 146 mm ( A) × 0,5 mm (T)

LT0 2

Izmērs:   75 mm (R) × 146 mm ( A) × 0,5 mm (T)

LT0 3

Izmērs:   75 mm (R) × 146 mm ( A) × 0,5 mm (T)

Iekārtas nav sakārtotas

2006. gada jūlijā kāda Qingdao uzņēmuma darbinieks Yang mou izjauca iesmidzināšanas formēšanas mašīnu, lai šautu galviņas sildīšanas gredzenu privāti elektriski sašauts, un tas izraisīja 1 cilvēka nāvi.

Nelaimes gadījumu vēsture:

Injekcijas formēšanas mašīnas operators Yang, kad skāris, skāris veidni, pēc tam atrodiet amatnieku zhao, zhao tiesnesis ir iekārtas sprauslu ievārījums, pēc tam pasakiet Yang izlādes sprauslai. Saskaņā ar noteikumiem: izjauciet sprauslu, izslēdzot galveno strāvu, un to darbina profesionāls apkopes darbinieks; Gadījumā, ja netiek ievēroti noteikumi par kopējo izslēgto jaudu, Yang noņems apkures gredzenu, cauruļu knaibles rezultāti pieskārās spoles elektropārvades līnijai, Yang nokrita uz zemes, glābšana nebija derīga.

Negadījuma cēlonis:

1. Galvenais negadījuma iemesls ir tas, ka tehnologs nelikumīgi uzdod operatoram Jangam izlādēt sprauslu un neievēro darbības vietu.

2. Iekārtas operators Yang noņēma dzīvās iekārtas daļas bez strāvas padeves pārtraukuma, kas ir tiešs negadījuma iemesls;

Nelaimes gadījumu atbildība:

1. Negadījums, ko izraisījis nelikumīgs tehnologa Žao pavēle, ir galvenais avārijas iemesls, un viņš ir galvenokārt par to atbildīgs.

2. Jangs galvenokārt bija atbildīgs par negadījumu savas nelikumīgās darbības dēļ.

3. Zelta plastmasas uzņēmums, kas veic apsardzes drošību, jūs savlaicīgi nekonstatēja, ka strādnieki ir pārkāpuši normatīvos un administratīvos sodus.

4. Personai, kas atbild par uzņēmuma dibināšanas biroju, filiāles rūpnīcu, un attiecīgajiem uzņēmējdarbības departamenta vadītājiem jāuzņemas vadības atbildība un jāpiemēro administratīvi un ekonomiski sodi.

Brīdinājums par negadījumu:

1. Jebkurā gadījumā operatori strādā saskaņā ar normatīvajiem aktiem un aprīkojuma ekspluatācijas procedūrām, kā arī nedrīkst rīkoties akli un neuzņemties risku. Jebkurš īslaicīgs pārkāpums var novest pie sliktiem rezultātiem.

2. Visiem ražošanas pieredzes vienību personāla līmeņiem pirmajā vietā vajadzētu būt drošībai un patiesi sasniegt drošību. Ja drošību apsver jau iepriekš un tiek kontrolēti pārkāpumi apkopes procesā, var izvairīties no negadījumiem.

Īpaši izstrādātas atbilstoši jūsu īpašajām prasībām, mūsu drošības lokauta tagi, ko izgatavojis viens no lokauto produktu ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā - LOCKEY. Jūs esat laipni gaidīti vairumtirdzniecībā pielāgotās drošības bloķēšanas tagos, kas izgatavoti Ķīnā par lētu cenu mūsu rūpnīcā, un mēs piedāvājam arī bezmaksas paraugu.
Hot Tags: drošības lokauta tagi ražotāji Ķīna, piegādātāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, pielāgoti, lēti, cena, izgatavoti Ķīnā, bezmaksas paraugs

Nosūtīt pieprasījumu